Porażka z nowym liderem. Bramka w ostatniej minucie

Dwie bramki Mateusza Niedźwieckiego nie pomogły. Nasza drużyna przegrała z nowym liderem IV ligi Warmiakiem Łukta 2:3 w spotkaniu 11. kolejki rozgrywek.

Pierwsi prowadzenie objęli goście, ale kilka minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Niedźwiecki. Ten sam zawodnik w 54 minucie dał prowadzenie naszej drużynie. Ale później strzelali już tylko gospodarze sobotniego meczu. Tomasz Osenkowski w 67 minucie i Roman Śnieżawski w doliczonym czasie gry zapewnili Warmiakowi zwycięstwo i awans na pozycję lidera IV ligi kosztem Granicy Kętrzyn.

W naszym zespole z powodu kontuzji nie wystąpił Paweł Kowalewski.

Warmiak Łukta 3:2 MKS Mrągowia (1:1)