Kolejny raz bez punktów na wyjeździe

W 13. kolejce rozgrywek warmińsko-mazurskiej IV ligi Mrągowia nie sprostała Mamrom Giżycko i przegrała 0:2. Była to piąta porażka na wyjeździe naszej drużyny.

Nasi piłkarze w tym sezonie dobrze radzą sobie na własnym boisku, gorzej wiedzie im się jednak na boiskach rywali. W sobotę zmierzyliśmy się w Rynie z Mamrami Giżycko. Spotkanie odbyło się w Rynie ze względu na renowację murawy na giżyckim stadionie.

Niestety mecz nie ułożył się dla nas pomyślnie. Już w 30 minucie boisko musiał opuścić Damian Majak, którego zastąpił Paweł Kowalewski. Nasz napastnik od kilku tygodni również zmaga się z urazem.

Obie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Prowadzenie w 50 minucie dał Mamrom Tomasz Gzyl, a w 62 minucie na 2:0 podwyższył Błażej Drężek.

Porażka w Rynie zepchnęła naszą drużynę na czwarte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzymy się w Mrągowie z GKS-em Wikielec (sobota 25 października 15:00).

IV liga: GKS Mamry Giżycko - MKS Mrągowia Mrągowo 2:0
Bramki: Gzyl 50, Drężek 62
Mrągowia: Osmański - Kulig, Tarnowski, Miąsko, Wiśniewski, Kowalski, Bubrowski (75 Korbus), Adamiec, Niedźwiecki, Majak (30 Kowalewski), Sosna (60 Nałysnyk)