Newsy
Trampkarze rozpoczęli sezon


Nasi trampkarze rozpoczęli ligowe zmagania. Podopieczni Piotra Osmańskiego mają za sobą pierwsze spotkanie, w którym ulegli Huraganowi Morąg 2:8. Kolejny mecz zagrają we wtorek 1 września z Roną Ełk.

Nasi trampkarze przygotowywali się do startu w lidze trampkarzy od dłuższego czasu i mają za sobą bardzo udany okres przygotowawczy. Piłkarze Piotra Osmańskiego wygrali m.in. turniej w Szczytnie.

 

- Pierwszy mecz moi zawodnicy mimo wielu sytuacji bramkowych zremisowali 0:0 z GKS Szczytno. Następne spotkanie przegraliśmy z SKS Szczytno 0:2, ale dostaliśmy się do półfinałów. Swój mecz po remisie 1:1, rozstrzygnęliśmy szczęśliwie w karnych i dostaliśmy się do finału. Przy ciekawej oprawie i hymnie Ligi Mistrzów rozpoczęło się decydujące starcie. Pierwsza bramka padła dla SKS Szczytno, w drugiej połowie przebudziliśmy się i zdobyliśmy 2 bramki autorstwa Jakuba Kaczmarczyka i Jakuba Lewandowskiego - relacjonuje Piotr Osmański.

 

Trampkarze otrzymali ciekawe nagrody i na pewno sporą motywację do dalszej pracy. Dodatkowo mrągowianie w okresie przygotowawczym wygrali jeszcze z drużyną z Ostrołęki 3:0 i przegrali z ŁKS-em Łomża 1:3. Zwyciężyli także w I Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Piecki Cup 2015.

 

Pierwszy mecz z Huraganem Morąg zakończył się porażką naszych trampkarzy 2:8. Już we wtorek o godzinie 16:00 w Ełku mrągowianie zmierzą się z Roną.

 

Kadra trampkarzy - jesień 2015:
Jakub Lewandowski, Michał Ziółkowski, Kacper Pyrek, Łukasz Gajo, Damian Pryślak, Klaudiusz Kaczmarek, Dawid Kaczyński, Maciej Chorążewicz, Maksymilian Witkowski, Igor Bartosiewicz, Paweł Goleń, Dawid Szmigiel, Bartek Nalewajk, Grzegorz Pawluczuk, Łukasz Bałdyga, Jan Szymanowski, Jan Bancerek, Mikołaj Janczewski, Jakub Kaczmarek.

Trener: Piotr Osmański

 

Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

 1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
75

2
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
47

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
46

4
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
45

5
Unia Susz
Unia Susz
45

6
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
44

7
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
41

8
Motor Lubawa
Motor Lubawa
40

9
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
38

10
MKS Korsze
MKS Korsze
35

11
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
34

12
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
34

13
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
29

14
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
26

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
23

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
14

0 0 0 0 0 0 0