Newsy
Podsumowanie rundy jesiennej Orlików i Młodzików


Przerwa zimowa w rozgrywkach to czas podsumowań. Przegląd naszych drużyn rozpoczynamy od Orlików i Młodzików trenowanych przez Karola Lemechę. Zapraszamy na trenerskie podsumowanie rundy jesiennej!

 

 

Orlicy Mrągowii Mrągowo zakończyli rundę jesiennej. W pierwszych trzech turniejach chłopcy rywalizowali z rówieśnikami Fali Warpuny. Dwie nasze drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca w grupie i awansowały do kolejnego etapu. W kolejnej fazie  rywalizowaliśmy z zespołami z Biskupca i Barczewa, a młodzi piłkarze Mrągowii zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach zdobywając komplet punktów. Chłopcy podczas turniejów bardzo dobrze się bawili i integrowali. Zawodnicy tworzą zgrana grupę, w której panuje świetna atmosfera. Chłopcy grają odważnie i ofensywnie. Drużynie należą się duże słowa pochwały.

 

Na koniec rundy zorganizowaliśmy wyjście na basen i kręgle. Od grudnia rozpoczęliśmy okres treningów na hali. Jeszcze w tym miesiącu chłopcy pojadą na turnieje do Barczewa i Giżycka. Uczestniczyli już w turnieju w Jezioranach (relacja tutaj).

 

19 grudnia w hali widowiskowo – sportowej  rozegramy turniej w Mrągowie. Nagrodą dla drużyny będzie nowy sprzęt sportowy (stroje i dresy), który dofinansują sponsorzy p. Filip Klecan z hotelu Anek i p. Krzysztof Zapert z firmy meblarskiej Max Mebel.

 

1. Mrągowia Mrągowo 18 punktów
2. BUKS Barczewo 6
3. Tęcza II Biskupiec 3
1. Mrągowia II Mrągowo 18 punktów
2. Tęcza Biskupiec 9
3. BUKS II Barczewo 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Młodzicy Mrągowii Mrągowo rozegrali dziewięć turniejów w rundzie jesiennej. W pierwszej fazie graliśmy z naszymi kolegami z Mrągowii I Mrągowo trenera Kamila Kwiatka oraz z Falą Warpuny. Dwa zespoły Mrągowii zdobyły po 13 punktów. Jednak przez słabszy bilans bramkowy zajęliśmy drugie miejsce w grupie.

 

W kolejnej fazie trafiliśmy na Granicę Kętrzyn i Jurand Barciany. W rywalizacji z tymi zespołami aż cztery razy zremisowaliśmy i dwa razy przegraliśmy, co dało nam dopiero trzecie miejsce w grupie. Szczególnie szkoda nam zremisowanych spotkań,  w których mimo dobrej gry zabrakło nam skuteczności i nie udało się zwyciężyć.
W ostatniej fazie zagraliśmy z Kłobukiem Mikołajki i Pogonią Ryn. W grupie odnieśliśmy pięć zwycięstw i jedną porażkę, zajmując pierwsze miejsce.

 

Chłopcy z każdym turniejem rozwijają się pod względem technicznym i taktycznym. W okresie zimowym będziemy trenować, na sali i orliku. Zaplanowaliśmy też kilka gier kontrolnych. Od 20 grudnia rozpoczniemy dwutygodniową przerwę świąteczną.


1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
22

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
19

3
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
18

4
MKS Korsze
MKS Korsze
17

5
GKS Wikielec
GKS Wikielec
15

6
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
15

7
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
14

8
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
12

9
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
12

10
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
10

11
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
8

12
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
7

13
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

14
Czarni Olecko
Czarni Olecko
6

15
Unia Susz
Unia Susz
1

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1

0 0 0 0 0 0 0