Newsy
Podsumowanie rundy jesiennej Orlików i Młodzików


Przerwa zimowa w rozgrywkach to czas podsumowań. Przegląd naszych drużyn rozpoczynamy od Orlików i Młodzików trenowanych przez Karola Lemechę. Zapraszamy na trenerskie podsumowanie rundy jesiennej!

 

 

Orlicy Mrągowii Mrągowo zakończyli rundę jesiennej. W pierwszych trzech turniejach chłopcy rywalizowali z rówieśnikami Fali Warpuny. Dwie nasze drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca w grupie i awansowały do kolejnego etapu. W kolejnej fazie  rywalizowaliśmy z zespołami z Biskupca i Barczewa, a młodzi piłkarze Mrągowii zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach zdobywając komplet punktów. Chłopcy podczas turniejów bardzo dobrze się bawili i integrowali. Zawodnicy tworzą zgrana grupę, w której panuje świetna atmosfera. Chłopcy grają odważnie i ofensywnie. Drużynie należą się duże słowa pochwały.

 

Na koniec rundy zorganizowaliśmy wyjście na basen i kręgle. Od grudnia rozpoczęliśmy okres treningów na hali. Jeszcze w tym miesiącu chłopcy pojadą na turnieje do Barczewa i Giżycka. Uczestniczyli już w turnieju w Jezioranach (relacja tutaj).

 

19 grudnia w hali widowiskowo – sportowej  rozegramy turniej w Mrągowie. Nagrodą dla drużyny będzie nowy sprzęt sportowy (stroje i dresy), który dofinansują sponsorzy p. Filip Klecan z hotelu Anek i p. Krzysztof Zapert z firmy meblarskiej Max Mebel.

 

1. Mrągowia Mrągowo 18 punktów
2. BUKS Barczewo 6
3. Tęcza II Biskupiec 3
1. Mrągowia II Mrągowo 18 punktów
2. Tęcza Biskupiec 9
3. BUKS II Barczewo 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Młodzicy Mrągowii Mrągowo rozegrali dziewięć turniejów w rundzie jesiennej. W pierwszej fazie graliśmy z naszymi kolegami z Mrągowii I Mrągowo trenera Kamila Kwiatka oraz z Falą Warpuny. Dwa zespoły Mrągowii zdobyły po 13 punktów. Jednak przez słabszy bilans bramkowy zajęliśmy drugie miejsce w grupie.

 

W kolejnej fazie trafiliśmy na Granicę Kętrzyn i Jurand Barciany. W rywalizacji z tymi zespołami aż cztery razy zremisowaliśmy i dwa razy przegraliśmy, co dało nam dopiero trzecie miejsce w grupie. Szczególnie szkoda nam zremisowanych spotkań,  w których mimo dobrej gry zabrakło nam skuteczności i nie udało się zwyciężyć.
W ostatniej fazie zagraliśmy z Kłobukiem Mikołajki i Pogonią Ryn. W grupie odnieśliśmy pięć zwycięstw i jedną porażkę, zajmując pierwsze miejsce.

 

Chłopcy z każdym turniejem rozwijają się pod względem technicznym i taktycznym. W okresie zimowym będziemy trenować, na sali i orliku. Zaplanowaliśmy też kilka gier kontrolnych. Od 20 grudnia rozpoczniemy dwutygodniową przerwę świąteczną.


1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
33

2
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
24

3
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
22

4
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
21

5
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
21

6
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
19

7
Motor Lubawa
Motor Lubawa
18

8
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

9
MKS Korsze
MKS Korsze
15

10
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
13

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
10

12
Mazur Ełk
Mazur Ełk
10

13
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
10

14
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
9

15
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
9

16
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
3

0 0 0 0 0 0 0