Newsy
Turniej w Mrągowie. Gospodarze na 2 miejscu


W sobotę 20 lutego w Mrągowie odbył się halowy turniej rocznika 2006 i młodsi, którego nasz klub był gospodarzem. Zwycięstwo odnieśli goście z Lidzbarka, ale postawa naszej młodej drużyny i drugie miejsce zasługują na uznanie!

 

Podopieczni Karola Lemechy w grupie odnieśli dwa zwycięstwa i jeden remis, co dawało pewny awans do fazy finałowej, w grupie drużyn walczących o zwycięstwo. Na tym etapie przegraliśmy z późniejszym triumfatorem, piłkarzami Polonii Lidzbark Warmiński 0:1, ale zwycięstwo nad zespołem Naki Olsztyn i bezbramkowy remis z Orlętami Reszel, dał nam drugie miejsce w turnieju.

 

Do bramkarza naszej drużyny Michała Bejnarowicza trafił tytuł najlepszego bramkarza turnieju, a najlepszym zawodnikiem drużyny został Bartek Cichowski.

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom piłakrzy za pomoc w organizacji oraz Hotelowi Anek i Filipowi Klecan za ciepłe posiłki dla wszystkich piłkarzy.

 

Zdjęcia z wręczenia pucharów oraz zdjęcia grupowe – poniżej.

 

Najlepsi w drużynach:

Fala Warpuny – Filip Woźniel

Tęcza Biskupiec – Bartek Kominiarczyk

Granica Kętrzyn – Adam Warno

Mazuria Giżycko – Adam Zubowicz

Orlęta Reszel – Tomasz Ślązak

Naki Olsztyn – Miłosz Jachimowicz

Mrągowia Mrągowo – Bartek Cichowski

Polonia Lidzbark Warmiński – Daniel Zdanowicz

 

Najlepszy piłkarz turnieju – Dominik Sierocki (Polonia Lidzbark Warmiński)

Najlepszy bramkarz turnieju – Michał Bejnarowicz (Mrągowia Mragowo)

Król strzelców turnieju – Aleksy Krupa (Mazuria Giżycko)

 

Grupa A

Mrągowia Mrągowo, Granica Kętrzyn, Naki Olsztyn, Tęcza Biskupiec

Wyniki:

Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn 1:1

Naki Olsztyn - Tęcza Biskupiec 0:1

Mrągowia Mrągowo - Naki Olsztyn 1:0

Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 3:0

Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec 3:0

Granica Kętrzyn - Naki Olsztyn 0:2

 

Grupa B

Mazuria Giżycko, Orlęta Reszel, Polonia Lidzbark Warmiński, Fala Warpuny

Wyniki:

Mazuria Giżycko - Orlęta Reszel 0:1

Polonia Lidzbark Warmiński - Fala Warpuny 4:0

Mazuria Giżycko - Polonia Lidzbark Warmiński 1:1

Orlęta Reszel - Fala Warpuny 3:1

Mazuria Giżycko - Fala Warpuny 5:0

Orlęta Reszel - Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

 

Faza finałowa:

Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

Granica Kętrzyn - Mazuria Giżycko 0:3

Naki Olsztyn - Orlęta Reszel 3:0

Tęcza Biskupiec - Fala Warpuny 4:1

Mrągowia Mrągowo - Naki Olsztyn 3:0

Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 2:1

Polonia Lidzbark Warmiński - Orlęta Reszel 2:1

Mazuria Giżycko - Fala Warpuny 3:0

Mrągowia Mrągowo - Orlęta Reszel 0:0

Granica Kętrzyn - Fala Warpuny 1:0

Polonia Lidzbark Warmiński - Naki Olsztyn 1:0

Mazuria Giżycko - Tęcza Biskupiec 2:0

 






1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
51

2
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
37

3
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
36

4
Motor Lubawa
Motor Lubawa
28

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
28

6
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
28

7
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
27

8
Mazur Ełk
Mazur Ełk
21

9
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
20

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
18

11
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

12
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
18

13
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
17

14
MKS Korsze
MKS Korsze
16

15
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
15

16
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
10





0 0 0 0 0 0 0