Przekonujące zwycięstwa trampkarzy i juniorów

Swoje kolejne spotkania rozegrali piłkarze naszych grup młodzieżowych. Wysokie, a nawet bardzo wysokie zwycięstwa odnieśli juniorzy młodsi i trampkarze.

II liga wojewódzka juniorów młodszych grupa 3: MKS Mrągowia Mrągowo – Granica Bezledy 5:0 (4:0)

Bramki: Lewandowski 6', Kowalczyk 13', K. Tomaszewski 22', Gajo 33', J. Tomaszewski 46'

Mrągowia: Janczewski - Bartosiewicz, Chorążewicz, Ciecierski, Gajo, Jaroszewski, Kowalczyk, Lewandowski, Pawluczuk, J. Tomaszewski, K. Tomaszewski

Juniorzy pod opieką Piotra Osmańskiego pewnie wygrali spotkanie z Granicą Bezledy. Już w pierwszej połowie mrągowianie zdobyli 4 bramki, pozbawiając złudzeń rywali.

W drugiej części gry jedną bramkę dołożył jeszcze Kacper Tomaszewski i efektowne zwycięstwo Mrągowii stało się faktem. Mrągowianie awansowali na 3 miejsce w tabeli.

II liga wojewódzka trampkarzy grupa 1: MKS Mrągowia Mrągowo – Pojezierze Prostki 17:0

Bramki: Suwezda 5', 17', 26' 49', Polonis 8', 39', 63', Kurbiedź 12', 60', Wójcik 14', 21', Joć 37', 65', Marszałek 41', Rękorajski 45', Paweł Jodkowski 54', Piotr Jodkowski 56'

Mrągowia: Sandach - Joć, Kaczyński, Kurbiedź, Kurta, Polonis, Rękorajski, Suchecki, Wójcik, Wyrostek, Żbikowski oraz Zagajewski, Paweł Jodkowski, Piotr Jodkowski, Ługin, Marszałek, Suwezda

Wyjątkowo wysokie zwycięstwo wychowanków Kamila Kwiatka. Juniorzy rozbili Pojezierze Prostki 17:0, absolutnie dominując od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Cztery bramki zdobył Wiktor Suwezda, hat-tricka ustrzelił Bartosz Polonis, a dublety zaliczyli Dawid Kurbiedź, Zbigniew Wójcik i Adrian Joć.

To był dopiero drugi mecz trampkarzy Mrągowii w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu przegrali z obecnym liderem Romintą Gołdap 0:3.