Porażka i zwycięstwo w dwóch pierwszych sparingach

Nasi seniorzy rozegrali już drugi sparing w trakcie przygotowań do rundy wiosennej IV ligi. O ile w pierwszym spotkaniu przegraliśmy z Warmią Grajewo 1:2, o tyle już w drugim meczu, tym razem olsztyńską Warmią wygraliśmy 3:2.

W sobotę 4 lutego w Łomży zmierzyliśmy się z Warmią Grajewo. Po pierwszej, dużo lepszej dla nas połowie i bramce Kamila Skrzęty prowadziliśmy 1:0. W drugiej połowie w naszej drużynie nastąpiło sporo zmian kadrowych. Goście narzucili swój styl gry. Kilka minut po wznowieniu gry mieli rzut karny, ale piłka po strzale Mateusza Cybulskiego trafiła w poprzeczkę. Bramki straciliśmy w 55 minucie po bramce samobójczej oraz w 75 minucie po golu Marcina Mikuckiego. Grajewianie wygrali, ale nasz zespół, szczególnie w pierwszej połowie pozostawił po sobie pozytywne wrażenie.

W kolejną sobotę, 11 lutego na olsztyńskich Dajtkach zmierzyliśmy się z Warmią Olsztyn. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1 po golach Radosława Pawłowskiego i Łukasza Michałowskiego. W drugiej połowie obie drużyny strzeliły po bramce (dla MKS – Krystian Oleszko) i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:2.

Kolejny sparing rozegramy 18 lutego z Orłem Kolno.