Debiut trenera bez punktów. Lider za mocny

Nasz zespół nie sprawił niespodzianki w Wikielcu i przegrał z miejscowym GKS-em, liderem IV ligi 0:2, ale wstydzić się nie powinien. Mecz stał na dobrym poziomie i choć punktów nie zdobyliśmy, na boisku piłkarze pokazali mnóstwo zaangażowania.

Po pierwszej połowie sobotniego meczu z liderem, gospodarze z Wikielca prowadzili 1:0 po bramce Grzegorza Naczasa. Na 2:0 podwyższyli tuz po przerwie za sprawą Pawła Łukasika. Nasza drużyna zagrała przyzwoite spotkanie, w którym pokazała charakter i walkę. Debiut Tomka Pieca w roli trenera, choć bez punktów, to na pewno z dużą porcją materiału do analizy.

GKS Wikielec – MKS Mrągowia 2:0 (1:0)

Bramki: Naczas 30’, Łukasik 48’

MKS: Marszałek - Chabko, Kowalski, Miąsko, Michałowski, Mikulak, Oleszko, Rusiecki, Sobolewski, Sobótka, Szumski (71' Pawłowski)

Rezerwowi: Lubowiecki, Fabisiak, Glinka, Kowalewski, Pawłowski