Piękna niespodzianka juniorów młodszych. Wicelider ograny

Nasi juniorzy sprawili sporą niespodziankę pokonując w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych wicelidera zespół Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie 3:1.

Bohaterem spotkania okazał się Grzegorz Pawluczuk, który dwukrotnie pokonywał w tym spotkaniu bramkarza Finishparkietu. Ale serce i ogromną wolę walki zostawiła na boisku cała drużyna. Po pierwszej połowie na boisku był remis. Ale już w 47 minucie piękną bramkę głową zdobył Damian Ciecierski.

Goście atakowali, ale to nasz zespół zachował zimną krew. W 75 minucie niemal na połowie boiska piłkę bramkarzowi odebrał Pawluczuk i popędził z nią w stronę bramki. Naciskany przez bramkarza i jednego z zawodników spokojnie jednak skierował piłkę do pustej bramki i przypieczętował zwycięstwo podopiecznych trenera Piotra Osmańskiego.

MKS Mrągowia Mrągowo - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3:1 (1:1)
Bramki: Grzegorz Pawluczuk 4', 75', Damian Ciecierski 47' - Oskar Stecka 8'
Mrągowia: Janczewski - Bartosiewicz (77' Kneć), Ciecierski, Jakubowicz, Jaroszewski (70' Chorążewicz), Kaczmarek, Kowalczyk, Pawluczuk, J. Tomaszewski, K. Tomaszewski, Ziółkowski