Do przerwy 1:0, ale... Odpadamy z pucharu

Pucharowy mecz ze Zniczem Biała Piska miał dwa różne oblicza, pierwszą połowę, po której prowadziliśmy 1:0 i kompletnie nieudaną drugą część gry, w której rywale zdobyli cztery bramki.

W tym sezonie zakończyliśmy rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski już w drugiej rundzie. Na przeszkodzi stanął nasz ligowy rywal z Białej Piskiej. Pierwsza połowa dla naszego zespołu bardzo udana. Choć to przeciwnicy prowadzili grę, my zdobyliśmy bramkę. Łukasz Michałowski w 25 minucie zaskoczył bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Prowadzenie udało się utrzymać do końca pierwszej połowy.

Niestety druga część gry była dla nas kompletnie nieudana. Najpierw straciliśmy bramkę w 53 minucie po strzale bezpośrednio z rzutu rożnego. 12 minut później faul w polu karnym i karnego na bramkę zamienia kapitan gości Paweł Adamiec. Kolejne minuty przyniosły błędy w defensywie, które na bramki zamienili Jambrzycki i Zhurnevich.

Niestety, odpadamy z pucharu, ale liczymy na dobrą grę w lidze! Najbliższa okazja na punkty już w sobotę 2 września, w meczu z Granicą Kętrzyn (11:00).

MKS Mrągowia - Znicz Biała Piska 1:4 (1:0)
Bramki: Michałowski 25' - Denert 53', Adamiec 65(k)', Jambrzycki 78', Zhurnevich 83'
Żółte kartki: Aleksandrowicz - Dzienis, Adamiec
Widzów: ok 110 osób
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)

Mrągowia: Lubowiecki - Aleksandrowicz, Miąsko, Michałowski, Szumski, Barszczewski (52' Gawliński), Kowalski, Rusiecki, Sobolewski, Spirydon (73" Kowalewski), Ziarkowski
Znicz: Rudneu, Denert, Dzienis, Lipowski, Niecikowski (46' Jambrzycki), Adamiec, Kossyk, M. Romachów (46' Dymiński, K. Romachów (46' Jeremkiewicz), Tercjak, Radzikowski (46' Zhurnevich)