Trampkarze w formie. Dwa mecze i sześć punktów

W swoim drugim spotkaniu w II lidze wojewódzkiej trampkarzy, nasi wychowankowie odnieśli drugie zwycięstwo! Tym razem pokonali MKS Jeziorany 2:0.

Przed tygodniem, w sobotę 26 sierpnia nasi trampkarze zainaugurowali nowy sezon bardzo efektownym zwycięstwem 12:0 nad MKS-em Korsze. Hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił Krystian Wyrostek. Podopieczni trenera Karola Lemechy spisali się także wyśmienicie w swoim drugim meczu.

Wynik meczu otworzył, podobnie jak przed tygodniem Dawid Łoskociński. 1:0 było po 3 minutach pierwszej połowy, a 2:0 po 3 minutach drugiej połowy. Składna akcja prawą stroną zaowocowała podaniem do Adriana Jocia, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali.

Nasi młodzi wychowankowie znajdują się obecnie na drugim miejscu w tabeli. W 3 kolejce zmierzą się na wyjeździe z Wilczkiem Wilkowo (niedziela 10 września, g. 11:00).

MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo 0:12

Bramki: Dawid Łoskociński 4', Krystian Wyrostek 13', 41', 68', Zbigniew Wójcik 17', Kamil Lewandowski 18', 50', Wojciech Suchecki 43', 61', Adrian Joć 63', 66', Szymon Kurta 70'

Mrągowia: Sandach (54' Zagajewski) - Bagiński, Cichowski, Kurbiedź (45' Kurta), Lewandowski, Łoskociński (50' Joć), Polonis (61' Marszałek), Suchecki, Wójcik, Wyrostek, Żbikowski

MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Jeziorany 2:0

Bramki: Dawid Łoskociński 3', Adrian Joć 38'

Mrągowia: Sandach - Suchecki, Żbikowski, Bagiński, Cichowski - Kurta, Joć (Radziwanowski), Łoskociński, Wójcik - Lewandowski (Kindziera), Kurbiedź (Mazurek)