Newsy
Przed meczem Mrągowia - Unia Susz


W sobotę (23 września) o godzinie 16:00 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 8. kolejki IV ligi z Unią Susz. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

1. Trener Tomasz Piec będzie miał komfort przy wyborze osiemnastki meczowej. Żaden z zawodników nie narzeka na kontuzje oraz nikt nie musi pauzować za kartki.2. Jeżeli skrzydłowy Konrad Rusiecki zagra w sobotnim meczu, to będzie to jego setny występ w ligowym meczu Mrągowii Mrągowo. Do tej pory w lidze rozegrał 99 meczów, w których zdobył dwanaście bramek. Z obecnej kadry tylko Michał Miąsko ma więcej występów od Rusieckiego - 122.

3. Zarząd Mrągowii Mrągowo zaakceptował wniosek sympatyków "żółto-czarnych" i na mecz z Unią wszyscy kibice urodzeni w 1997 i młodsi wejdą ZA DARMO! Akcja ma na celu zachęcenie jak największej liczby młodych osób, by dołączyły na trybuny stadionu, by częściej aktywnie spędzali czas wolny oraz pokazać kibicom choć odrobinę energii i sportowych emocji, które czekają na stadionie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE MŁODZIEŻ NA MECZ! INFORMUJCIE KOLEGÓW, KOLEŻANKI I WIDZIMY SIĘ NA STADIONIE!

4. Żaden z piłkarzy Mrągowii z obecnej kadry nie grał nigdy w Unii Susz. Z kolei znajdujący się w szerokiej kadrze naszych rywali Kamil Ludwiczak jesienią 2012 roku grał w mrągowskim klubie.

5. Unia do tej pory zgromadziła 15 punktów, składa się na to pięć zwycięstw i dwie porażki. Najskuteczniejszym strzelec drużyny jest Marcin Karczewski, który zdobył trzy bramki. W ostatnim meczu podopieczni Jarosława Płoskiego wygrali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 5:0, gole zdobyli Łukasz Luliński (dwa), Aleksander Kowalczyk, Krystian Staniec oraz Michał Kwiatkowski.

6. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Unią Susz odbył się 26 marca w Suszu. Padł wówczas bezbramkowy remis.

7. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca jest niepokonana w lidze od dziewięciu spotkań (wliczając w to walkower z Warmiakiem Łukta).

8. Sobotni mecz poprowadzi drugoligowy sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Na liniach pomagać mu będą Łukasz Dobrzyński i Krystian Ziółkowski.

1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
34

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
31

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
26

4
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
24

5
GKS Wikielec
GKS Wikielec
24

6
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
22

7
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
19

8
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
18

9
MKS Korsze
MKS Korsze
18

10
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
17

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
13

12
Czarni Olecko
Czarni Olecko
9

13
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
8

14
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

15
Unia Susz
Unia Susz
4

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4

0 0 0 0 0 0 0