Newsy
Przed meczem Mrągowia - Unia Susz


W sobotę (23 września) o godzinie 16:00 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 8. kolejki IV ligi z Unią Susz. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

1. Trener Tomasz Piec będzie miał komfort przy wyborze osiemnastki meczowej. Żaden z zawodników nie narzeka na kontuzje oraz nikt nie musi pauzować za kartki.2. Jeżeli skrzydłowy Konrad Rusiecki zagra w sobotnim meczu, to będzie to jego setny występ w ligowym meczu Mrągowii Mrągowo. Do tej pory w lidze rozegrał 99 meczów, w których zdobył dwanaście bramek. Z obecnej kadry tylko Michał Miąsko ma więcej występów od Rusieckiego - 122.

3. Zarząd Mrągowii Mrągowo zaakceptował wniosek sympatyków "żółto-czarnych" i na mecz z Unią wszyscy kibice urodzeni w 1997 i młodsi wejdą ZA DARMO! Akcja ma na celu zachęcenie jak największej liczby młodych osób, by dołączyły na trybuny stadionu, by częściej aktywnie spędzali czas wolny oraz pokazać kibicom choć odrobinę energii i sportowych emocji, które czekają na stadionie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE MŁODZIEŻ NA MECZ! INFORMUJCIE KOLEGÓW, KOLEŻANKI I WIDZIMY SIĘ NA STADIONIE!

4. Żaden z piłkarzy Mrągowii z obecnej kadry nie grał nigdy w Unii Susz. Z kolei znajdujący się w szerokiej kadrze naszych rywali Kamil Ludwiczak jesienią 2012 roku grał w mrągowskim klubie.

5. Unia do tej pory zgromadziła 15 punktów, składa się na to pięć zwycięstw i dwie porażki. Najskuteczniejszym strzelec drużyny jest Marcin Karczewski, który zdobył trzy bramki. W ostatnim meczu podopieczni Jarosława Płoskiego wygrali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 5:0, gole zdobyli Łukasz Luliński (dwa), Aleksander Kowalczyk, Krystian Staniec oraz Michał Kwiatkowski.

6. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Unią Susz odbył się 26 marca w Suszu. Padł wówczas bezbramkowy remis.

7. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca jest niepokonana w lidze od dziewięciu spotkań (wliczając w to walkower z Warmiakiem Łukta).

8. Sobotni mecz poprowadzi drugoligowy sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Na liniach pomagać mu będą Łukasz Dobrzyński i Krystian Ziółkowski.

1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
75

2
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
47

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
46

4
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
45

5
Unia Susz
Unia Susz
45

6
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
44

7
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
41

8
Motor Lubawa
Motor Lubawa
40

9
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
38

10
MKS Korsze
MKS Korsze
35

11
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
34

12
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
34

13
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
29

14
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
26

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
23

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
14

0 0 0 0 0 0 0