Newsy
Przed meczem Mrągowia - Unia Susz


W sobotę (23 września) o godzinie 16:00 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 8. kolejki IV ligi z Unią Susz. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

1. Trener Tomasz Piec będzie miał komfort przy wyborze osiemnastki meczowej. Żaden z zawodników nie narzeka na kontuzje oraz nikt nie musi pauzować za kartki.2. Jeżeli skrzydłowy Konrad Rusiecki zagra w sobotnim meczu, to będzie to jego setny występ w ligowym meczu Mrągowii Mrągowo. Do tej pory w lidze rozegrał 99 meczów, w których zdobył dwanaście bramek. Z obecnej kadry tylko Michał Miąsko ma więcej występów od Rusieckiego - 122.

3. Zarząd Mrągowii Mrągowo zaakceptował wniosek sympatyków "żółto-czarnych" i na mecz z Unią wszyscy kibice urodzeni w 1997 i młodsi wejdą ZA DARMO! Akcja ma na celu zachęcenie jak największej liczby młodych osób, by dołączyły na trybuny stadionu, by częściej aktywnie spędzali czas wolny oraz pokazać kibicom choć odrobinę energii i sportowych emocji, które czekają na stadionie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE MŁODZIEŻ NA MECZ! INFORMUJCIE KOLEGÓW, KOLEŻANKI I WIDZIMY SIĘ NA STADIONIE!

4. Żaden z piłkarzy Mrągowii z obecnej kadry nie grał nigdy w Unii Susz. Z kolei znajdujący się w szerokiej kadrze naszych rywali Kamil Ludwiczak jesienią 2012 roku grał w mrągowskim klubie.

5. Unia do tej pory zgromadziła 15 punktów, składa się na to pięć zwycięstw i dwie porażki. Najskuteczniejszym strzelec drużyny jest Marcin Karczewski, który zdobył trzy bramki. W ostatnim meczu podopieczni Jarosława Płoskiego wygrali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 5:0, gole zdobyli Łukasz Luliński (dwa), Aleksander Kowalczyk, Krystian Staniec oraz Michał Kwiatkowski.

6. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Unią Susz odbył się 26 marca w Suszu. Padł wówczas bezbramkowy remis.

7. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca jest niepokonana w lidze od dziewięciu spotkań (wliczając w to walkower z Warmiakiem Łukta).

8. Sobotni mecz poprowadzi drugoligowy sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Na liniach pomagać mu będą Łukasz Dobrzyński i Krystian Ziółkowski.

1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
36

2
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
27

3
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
25

4
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
21

5
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
21

6
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
19

7
Motor Lubawa
Motor Lubawa
19

8
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

9
MKS Korsze
MKS Korsze
18

10
Mazur Ełk
Mazur Ełk
13

11
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
13

12
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
12

13
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
11

14
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
10

15
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
9

16
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
6

0 0 0 0 0 0 0