Newsy
Młodzieżowe podsumowanie weekendu


Przedstawiamy raport z poczynań drużyn juniorskich i młodzieżowych Mrągowii Mrągowo.

 

Strzelaninę urządzili sobie juniorzy prowadzeni przez Piotra Osmańskiego. "Żółto-czarni" rozgromili Orła Czerwonkę aż 23:0. Więcej o meczu piszemy TUTAJ.

 

 

Kolejne zwycięstwo zanotowali na swoim koncie trampkarze prowadzeni przez Karola Lemechę. Tym razem wygrali w derbach powiatu z Salętem Boże 4:1, na listę strzelców wpisali się Dawid Kurbiedź, Bartosz Polonis (dwukrotnie) oraz Kamil Lewandowski. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów, prowadzi Jurand Barciany, z którym zagramy za tydzień.

 

Salęt Boże 1:4 (0:3) Mrągowia Mrągowo - 7 października, 11:00

Szymon Więcko 45 - Dawid Kurbiedź 6, Bartosz Polonis 8, 59, Kamil Lewandowski 25

 

Mrągowia: Adrian Sandach - Wojciech Suchecki (67 Jakub Marszałek), Jakub Żbikowski, Gracjan Bagiński, Szymon Cichowski - Dawid Łoskociński (43 Adrian Joć), Krystian Wyrostek, Szymon Kurta (64 Mateusz Szablak), Kamil Lewandowski (48 Norbert Zalewski), Bartosz Polonis - Dawid Kurbiedź (60 Dawid Radziwanowski).

 

 

 

Młodzicy Mrągowii prowadzeni przez Karola Lemechę pokonali w meczu na szczycie Polonię Lidzbark Warmiński 7:0 i dzięki temu awansowali na pozycję liderów tabeli. "Żółto-czarni" w każdym elemencie gry byli lepsi od przeciwników, na boisku dominowali od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

 

Mrągowia Mrągowo 7:0 (5:0) Polonia Lidzbark Warmiński - 6 października, 16:00

Bartosz Wirtt 6 (k), 7, 25, Konrad Drężek 9, Antoni Dudek 28, Dariusz Bogusz 48, Bartłomiej Dugiełło 56

 

Mrągowia: Jakub Gutowski - Marcin Dobrenko, Paweł Zapert, Karol Marszałek - Konrad Drężek, Szymon Kopysć, Bartosz Wirtt, Oliwer Olbryś - Bartłomiej Dugiełło. Grali także: Michał Bejnarowicz, Antoni Dudek, Dariusz Bogusz, Mateusz Abramczyk, Jan Stankiewicz, Aleksander Pszenny, Kacper Trypucki, Patryk Pleśniak.

 

 

Kolejny turniej rozegrali także Orlicy prowadzeni przez Roberta Bumbula. "Żółto-czarni" pokonali dzisiaj Kłobuka Mikołajki 5:1 oraz Mini Soccer Academy Mrągowo 5:2, a także przegrali z Żaglem Piecki 1:3.

 

 

W poniedziałek kolejny turniej rozegrali żacy Mrągowii Mrągowo prowadzeni przez Tomasza Pieca. "Żółto-czarni" w pierwszym meczu wygrali z Kłobukiem Mikołajki 3:1. Następnie wygrali z Mini Soccer Academy II Mrągowo 3:0. W ostatnim spotkaniu zremisowali z Mini Soccer Academy I Mrągowo 2:2.

 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Nikodem Gałązka, Piotr Kopyść, Wojciech Wywigacz, Jakub Sokół, Aleksander Stachański, Rafał Mazurek.






1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
26

2
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
25

3
Unia Susz
Unia Susz
24

4
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
23

5
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
21

6
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
17

7
Motor Lubawa
Motor Lubawa
16

8
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
16

9
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
15

10
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
13

11
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
13

12
MKS Korsze
MKS Korsze
10

13
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
10

14
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
8

15
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
5

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
4