Newsy
Przed meczem Mamry - Mrągowia


W sobotę (14 października) o godzinie 15:30 Mrągowia Mrągowo zagra na wyjeździe w meczu 11. kolejki IV ligi z Mamrami Giżycko. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

 

1. W meczu na pewno nie wystąpią Cezary Sobolewski i Sebastian Kowalski. Obaj muszą pauzować za kartki - ten pierwszy za cztery żółte, z kolei drugi za samoistną czerwoną otrzymaną w Lubawie. Przy ustalaniu kadry meczowej trener Tomasz Piec nie będzie mógł także brać pod uwagę Dawida Mikulaka, który wyjechał zagranicę do pracy. Do składu powraca pauzujący ostatnio za nadmiar "żółtek" Paweł Aleksandrowicz.

 

2. Michał Miąsko w ostatnim meczu z Błękitnymi Pasym opuścił boisko z powodu urazu. W najbliższym czasie przejdzie badanie rezonansem. Jego kontuzja wykluczy go na pewno z gry do końca rundy.

 

3. Paweł Aleksandrowicz występował w przeszłości w Mamrach Giżycko. Skrzydłowy "żółto-czarnych" grał w giżyckim klubie wiosną 2016 roku. Z kolei żaden z zawodników naszych rywali nie miał okazji grać w mrągowskim zespole.

 

4. Mamry do tej pory zgromadziły 12 punktów, składają się na to po trzy zwycięstwa i remisy oraz cztery porażki. Najskuteczniejszymi strzelcami drużyny są Damian Mazurowski i Mariusz Rutkowski, którzy do tej pory zdobyli po cztery bramki. W ostatnim meczu podopieczni Przemysława Kołłątaja przegrali na wyjeździe z Tęczą Miłomłyn 0:3.

 

 

5. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Mamrami Giżycko odbył się 10 maja w Mrągowie. Wówczas mrągowianie wygrali 3:0, gole dla "żółto-czarnych" Dawid Chabko, Konrad Rusiecki i Kamil Skrzęta.

 

6. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca jest niepokonana w lidze od dwunastu spotkań (wliczając w to walkower z Warmiakiem Łukta).

 

7. Sobotni mecz poprowadzi sędzia Robert Stańczak z Olsztyna. Na liniach pomagać mu będą Karol Sadłowski i Damian Dębski.


1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
41

2
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
32

3
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
30

4
Unia Susz
Unia Susz
28

5
Motor Lubawa
Motor Lubawa
25

6
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
24

7
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
23

8
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
20

9
MKS Korsze
MKS Korsze
19

10
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
18

11
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
17

12
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
16

13
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
13

14
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
13

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
12

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
4