Newsy
Przed meczem Mrągowia - Zatoka


W sobotę (4 listopada) o godzinie 13:30 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 14. kolejki IV ligi z Zatoką Braniewo. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

 

1. W związku z ostatnio panującymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem głównego boiska podjęto decyzję, że mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

 

2. Do kadry meczowej powraca Kamil Skrzęta, który ostatnio pauzował za żółte kartki. Przy ustalaniu kadry meczowej trener Tomasz Piec nie będzie mógł brać pod uwagę przebywającego zagranicą Dawida Mikulaka. Kontuzje wykluczają z gry Macieja Gawlińskiego i Michała Miąskę. Z powodu obowiązków służbowych nie wystąpi Marcin Marszałek.

 

3. Żaden z piłkarzy zarówno Mrągowii jak i Zatoki nigdy nie grał w barwach drużyny przeciwnej.

 

4. Zatoka do tej pory zgromadziła 9 punktów, składają się na to dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz osiem porażek. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Marcin Śniegocki, który do tej pory zdobył cztery bramki. W ostatnim meczu podopieczni Tomasza Klimczaka zremisowali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 2:2, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kicmanik i Dariusz Wieliczko.

 

5. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Zatoką Braniewo odbył się 10 czerwca w Mrągowie. Wówczas "żółto-czarni" wygrali 2:0, a gole zdobyli Krystian Oleszko i Kamil Skrzęta.

 

6. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca przegrała dwa ostatnie spotkania w lidze. Wcześniej mrągowianie byli niepokonani od trzynastu spotkań.

 

7. Sobotni mecz poprowadzi sędzia Piotr Szczypiński z Iławy. Na liniach pomagać mu będą Rafał Rabczyński i Wojciech Gryczka.

 

8. Przed spotkaniem przeprowadzony zostanie plebiscyt na "Najlepszego piłkarza jesieni Mrągowii". Każdy z kibiców otrzyma kartę do głosowania, a wśród głosujących rozlosujemy w przerwie nagrody - niespodzianki. Najlepszego piłkarza nagrodzimy po meczu.

 

9. Każdy, kto przyjdzie na sobotnie spotkanie w barwach Mrągowii, wejdzie za darmo.

 

10. W przerwie na kibiców będzie czekać sto ciepłych kiełbasek oraz herbata.


1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
49

2
GKS Wikielec
GKS Wikielec
36

3
Motor Lubawa
Motor Lubawa
35

4
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
33

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
32

6
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
32

7
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
29

8
MKS Korsze
MKS Korsze
27

9
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
24

10
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
23

11
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
18

12
Czarni Olecko
Czarni Olecko
15

13
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
11

14
Unia Susz
Unia Susz
8

15
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
6

0 0 0 0 0 0 0