Newsy
Przed meczem Mrągowia - Zatoka


W sobotę (4 listopada) o godzinie 13:30 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 14. kolejki IV ligi z Zatoką Braniewo. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

 

1. W związku z ostatnio panującymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem głównego boiska podjęto decyzję, że mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

 

2. Do kadry meczowej powraca Kamil Skrzęta, który ostatnio pauzował za żółte kartki. Przy ustalaniu kadry meczowej trener Tomasz Piec nie będzie mógł brać pod uwagę przebywającego zagranicą Dawida Mikulaka. Kontuzje wykluczają z gry Macieja Gawlińskiego i Michała Miąskę. Z powodu obowiązków służbowych nie wystąpi Marcin Marszałek.

 

3. Żaden z piłkarzy zarówno Mrągowii jak i Zatoki nigdy nie grał w barwach drużyny przeciwnej.

 

4. Zatoka do tej pory zgromadziła 9 punktów, składają się na to dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz osiem porażek. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Marcin Śniegocki, który do tej pory zdobył cztery bramki. W ostatnim meczu podopieczni Tomasza Klimczaka zremisowali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 2:2, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kicmanik i Dariusz Wieliczko.

 

5. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Zatoką Braniewo odbył się 10 czerwca w Mrągowie. Wówczas "żółto-czarni" wygrali 2:0, a gole zdobyli Krystian Oleszko i Kamil Skrzęta.

 

6. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca przegrała dwa ostatnie spotkania w lidze. Wcześniej mrągowianie byli niepokonani od trzynastu spotkań.

 

7. Sobotni mecz poprowadzi sędzia Piotr Szczypiński z Iławy. Na liniach pomagać mu będą Rafał Rabczyński i Wojciech Gryczka.

 

8. Przed spotkaniem przeprowadzony zostanie plebiscyt na "Najlepszego piłkarza jesieni Mrągowii". Każdy z kibiców otrzyma kartę do głosowania, a wśród głosujących rozlosujemy w przerwie nagrody - niespodzianki. Najlepszego piłkarza nagrodzimy po meczu.

 

9. Każdy, kto przyjdzie na sobotnie spotkanie w barwach Mrągowii, wejdzie za darmo.

 

10. W przerwie na kibiców będzie czekać sto ciepłych kiełbasek oraz herbata.


1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
22

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
19

3
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
18

4
MKS Korsze
MKS Korsze
17

5
GKS Wikielec
GKS Wikielec
15

6
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
15

7
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
14

8
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
12

9
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
12

10
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
10

11
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
8

12
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
7

13
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

14
Czarni Olecko
Czarni Olecko
6

15
Unia Susz
Unia Susz
1

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1

0 0 0 0 0 0 0