Newsy
Przed meczem Mrągowia - Zatoka


W sobotę (4 listopada) o godzinie 13:30 Mrągowia Mrągowo zagra na własnym boisku w meczu 14. kolejki IV ligi z Zatoką Braniewo. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami przed tym spotkaniem.

 

1. W związku z ostatnio panującymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem głównego boiska podjęto decyzję, że mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

 

2. Do kadry meczowej powraca Kamil Skrzęta, który ostatnio pauzował za żółte kartki. Przy ustalaniu kadry meczowej trener Tomasz Piec nie będzie mógł brać pod uwagę przebywającego zagranicą Dawida Mikulaka. Kontuzje wykluczają z gry Macieja Gawlińskiego i Michała Miąskę. Z powodu obowiązków służbowych nie wystąpi Marcin Marszałek.

 

3. Żaden z piłkarzy zarówno Mrągowii jak i Zatoki nigdy nie grał w barwach drużyny przeciwnej.

 

4. Zatoka do tej pory zgromadziła 9 punktów, składają się na to dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz osiem porażek. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Marcin Śniegocki, który do tej pory zdobył cztery bramki. W ostatnim meczu podopieczni Tomasza Klimczaka zremisowali na własnym boisku z Tęczą Miłomłyn 2:2, a na listę strzelców wpisali się Jakub Kicmanik i Dariusz Wieliczko.

 

5. Ostatni mecz pomiędzy Mrągowią i Zatoką Braniewo odbył się 10 czerwca w Mrągowie. Wówczas "żółto-czarni" wygrali 2:0, a gole zdobyli Krystian Oleszko i Kamil Skrzęta.

 

6. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pieca przegrała dwa ostatnie spotkania w lidze. Wcześniej mrągowianie byli niepokonani od trzynastu spotkań.

 

7. Sobotni mecz poprowadzi sędzia Piotr Szczypiński z Iławy. Na liniach pomagać mu będą Rafał Rabczyński i Wojciech Gryczka.

 

8. Przed spotkaniem przeprowadzony zostanie plebiscyt na "Najlepszego piłkarza jesieni Mrągowii". Każdy z kibiców otrzyma kartę do głosowania, a wśród głosujących rozlosujemy w przerwie nagrody - niespodzianki. Najlepszego piłkarza nagrodzimy po meczu.

 

9. Każdy, kto przyjdzie na sobotnie spotkanie w barwach Mrągowii, wejdzie za darmo.

 

10. W przerwie na kibiców będzie czekać sto ciepłych kiełbasek oraz herbata.


1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
75

2
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
47

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
46

4
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
45

5
Unia Susz
Unia Susz
45

6
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
44

7
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
41

8
Motor Lubawa
Motor Lubawa
40

9
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
38

10
MKS Korsze
MKS Korsze
35

11
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
34

12
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
34

13
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
29

14
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
26

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
23

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
14

0 0 0 0 0 0 0