Trampkarze w lidze wojewódzkiej

Trampkarze Mrągowii Mrągowo prowadzeni przez Karola Lemechę wygrali II ligę trampkarzy grupę 5 i awansowali do I ligi wojewódzkiej. W decydującym spotkaniu pokonali BUKS Barczewo 8:0 (4:0).

Pierwszego gola w meczu kibice zobaczyli już w 3. minucie. Bartosz Polonis zagrał na prawą stronę boiska do Szymona Rękorajskiego, ten podał do Dawida Kurbiedzia, napastnik mrągowian minął rywala i strzałem zza "szesnastki" pokonał golkipera rywali. Sześć minut później Maksymilian Ostrowski w dobrym stylu obronił mocne uderzenie Wojciecha Sucheckiego. W 12. minucie Polonis przeprowadził indywidualną akcję i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce BUKS-u. Cztery minuty później było już 3:0. Kurbiedź zagrał na lewą stronę do Sucheckiego, ten wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Ostrowskiego. Dominacja podopiecznych Karola Lemechy była tak duża, że chwilę potem mrągowianie strzelili kolejnego gola. Polonis zagrał piłkę z rzutu rożnego w pole karne, tam najlepiej zachował się Zbigniew Wójcik i skierował ją do bramki.

Kolejne cztery bramki "żółto-czarni" zdobyli po przerwie. W 38. minucie Polonis zagrał na lewą stronę boiska do Kamila Lewandowskiego, ten minął rywala, wpadł w "szesnastkę" i pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Trzynaście minut później Kurbiedź przejął piłkę na 20 metrze, po czym mocnym uderzeniem w okienko bramki BUKS-u podwyżył wynik na 6:0. Chwilę później w głównej roli wystąpił Polonis. Pomocnik Mrągowii wpadł w "szesnastkę" i pewnym strzałem w dalszy róg zdobył kolejnego gola. Wynik meczu na 8:0 ustalił w 66. minucie Gabriel Mazurek.

Mrągowia: 1. Adrian Sandach (36, 12. Kacper Zagajewski) - 18. Adrian Joć (42, 16. Dawid Radziwanowski), 3. Jakub Żbikowski, 15. Gracjan Bagiński, 6. Wojciech Suchecki - 20. Szymon Rękorajski (51, 19. Mateusz Szablak), 10. Zbigniew Wójcik (64, 2. Marcin Dobrenko), 17. Gabriel Mazurek, 7. Bartosz Polonis, 8. Kamil Lewandowski - 9. Dawid Kurbiedź (61, 5. Szymon Kopyść).

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.