Po trzy ciosy Mrągowii i Orląt

W swoim kolejnym meczu sparingowym Mrągowia Mrągowo zremisowała z Orlętami Reszel 3:3 (1:2). Gole dla "żółto-czarnych" zdobyli Łukasz Kuśnierz, Łukasz Michałowski (z karnego) oraz Jakub Tomaszewski.

W 10. minucie Sebastian Krzywicki dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne, doszedł do niej Mateusz Terlik, po czym strzelił głową tuż nad poprzeczką. Cztery minut później Paweł Romańczuk pewnie wykorzystał rzut karny i dał Orlętom prowadzenie. W 18. minucie błąd popełnił Łukasz Michałowski, do futbolówki doszedł Przemysław Schmidt, znalazł się w sytuacji sam na sam z Marcinem Marszałkiem, następnie uderzył tuż obok bramki. W 32. minucie Marszałek w dobrym stylu obronił groźny strzał Mateusza Kozonia. Chwilę później Łukasz Kuśnierz przejął piłkę przed polem karnym, po czym strzałem w dalszy róg bramki pokonał Konstantego Karkulowskiego. W 37. minucie Adam Kapusta zagrał na prawą stronę do Patryka Modzela, ten wpadł w "szesnastkę", oddał strzał, który obronił Marszałek. Piłka odbiła się jeszcze od Michałowskiego i trafiła w poprzeczkę. Kolejną groźną akcję przeprowadziła Mrągowia. Kuśnierz podał do Daniela Chilińskiego, jednak problemów z obroną jego uderzenia nie miał bramkarz gości. Chwilę później futbolówka uderzona z rzutu wolnego przez Kuśnierza minimalnie przeleciała tuż obok słupka. W ostatniej akcji pierwszej połowy Orlęta zdobyły drugiego gola. Łukasz Szumski źle trafił w futbolówkę, przejął ją Kapusta i pewnym strzałem pokonał Marszałka.

Pierwszą groźną sytuację w drugiej połowie mieli mrągowianie. Kuśnierz dograł piłkę w pole karne, gdzie Adrian Żukiewicz strzelił głową tuż obok bramki. W 53. minucie Konrad Rusiecki wrzucił futbolówkę z rzutu rożnego w pole karne, doszedł do niej Szumski, po czym jego strzał głową obronił Jarosław Doborzyński. Sześć minut później piłka trafiła zza pole karne do Szumskiego, lecz strzelił tuż obok słupka. W 63. minucie Mrągowia doprowadziła do wyrównania. W polu karnym faulowany był Damian Majak, a pewnym wykonawcą "jedenastki" był Michałowski. Trzynaście minut później Gabriel Wójcik zwiódł jednego z rywala, jednak podał prosto pod nogi Kapusty, który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Podopieczni Tomasza Aziewicza do wyrównania doprowadzili cztery minuty później. Akcja w trójkącie Konrad Kowalewski, Konrad Rusiecki i Jakub Tomaszewski. Piłka trafiła pod nogi tego ostatniego, który mocnym strzałem zza "szesnastki" pokonał Doborzyńskiego. W 86. minucie Kuśnierz podał do Mateusza Barszczewskiego, ten zdecydował się na strzał z 25 metrów, który jednak trafił w poprzeczkę.

W spotkaniu nie wystąpili kontuzjowany Michał Lubowiecki oraz przebywający zagranicą Aleksandr Jemieljanow.

Mrągowia: Marcin Marszałek (64 Gabriel Wójcik) - 2. Damian Majak (64, 17. Kacper Tomaszewski), 5. Łukasz Michałowski (64, 8. Kamil Skrzęta), 14. Łukasz Szumski, 13. Damian Ciecierski (64, 18. Damian Glinka) - 15. Marcin Spirydon (64, 7. Mateusz Barszczewski), 4. Adrian Żukiewicz (64, 16. Konrad Kowalewski), 8. Kamil Skrzęta ŻK (46, 6. Robert Bumbul), 7. Mateusz Barszczewski (46, 10. Konrad Rusiecki) - 3. Łukasz Kuśnierz ŻK, 9. Daniel Chiliński (64, 19. Jakub Tomaszewski).