Remis w Kętrzynie

Mrągowia Mrągowo zremisowała w wyjazdowym meczu IV ligi z Granicą Kętrzyn 1:1 (0:0). Bramkę dla "żółto-czarnych" zdobył Sebastian Kowalski.

Trener Tomasz Aziewicz dokonał kilku zmian w składzie w porównaniu do poprzedniego meczu. W bramce zagrał Marcin Marszałek, a w pierwszej "jedenastce" pojawili się Robert Bumbul, Damian Majak i Konrad Rusiecki.

W 4. minucie Łukasz Kuśnierz przejął piłkę na skraju pola karnego Granicy, oddał strzał na bramkę, ale pewnie interweniował Mateusz Paliński. Dwie minuty później Marcin Marszałek obronił strzał z rzutu wolnego Damiana Rokseli. W 11. minucie Tomasz Bobrowski silnie uderzył futbolówkę z 18 metrów, ale po raz kolejny dobrze interweniował golkiper Mrągowii. Osiem minut później piłka przeleciała nad bramką Granicy po strzale z wolnego Kuśnierza. W 32. minucie Łukasz Swacha-Sock uderzył niecelnie z 20 metrów. W odpowiedzi Mateusz Skonieczka podał do Kamila Skrzęty, ten przebiegł z futbolówką 30 metrów, po czym strzelił nad bramką.

Osiem minut po wznowieniu gry w drugiej połowie Mrągowia strzeliła gola. Kuśnierz podał do Rusieckiego, ten wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, do piłki doszedł Sebastian Kowalski i umieścił ją w siatce. W 58. minucie Adrian Żukiewicz podał do Mateusza Barszczewskiego, a ten strzelił obok słupka. Trzynaście minut później Kuśnierz zagrał futbolówkę z rzutu wolnego w pole karne, doszedł do niej Żukiewicz, jednak uderzył nad poprzeczką. W 78. minucie Papliński w dobrym stylu obronił piłkę uderzoną przez Kuśnierza. Trzy minuty później było już 1:1. Błąd popełnił grający dobre spotkanie Kowalski, futbolówka trafiła do Pawła Aleksandrowicza, ten podał do niepilnowanego w "szesnastce" Swachy-Socka. Skrzydłowy gospodarzy atomowym strzałem pokonał Marszałka.

Mrągowia: 1. Marcin Marszałek - 7. Sebastian Kowalski, 4. Adrian Żukiewicz, 5. Łukasz Michałowski, 19. Konrad Rusiecki - 16. Damian Majak (61, 17. Aleksandr Jemieljanow), 2. Robert Bumbul, 8. Kamil Skrzęta, 10. Łukasz Kuśnierz ŻK, 9. Mateusz Barszczewski (88, 13. Damian Ciecierski) - 20. Mateusz Skonieczka (68, 15. Marcin Spirydon).