Newsy
Bez bramek z Motorem [zdjęcia]


Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie IV ligi pomiędzy Mrągowią Mrągowo i Motorem Lubawa.

"Żółto-czarni" przystąpili do meczu bez Roberta Bumbula (obowiązki służbowe), Kamila Skrzęty (pauza za kartki), Cezarego Sobolewskiego (wyjazd za granicę) oraz Adriana Żukiewicza (kontuzja).

W 2. minucie Miłosz Olejniczak zwiódł Damiana Glinkę, po czym oddał strzał na bramkę, problemów ze złapaniem piłki nie miał Marcin Marszałek. Trzynaście minut później Łukasz Margalski uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów tuż nad poprzeczką mrągowskiej bramki. W odpowiedzi na bramkę Piotra Sikory strzelał Marcin Spirydon, ale bramkarz rywali pewnie złapał futbolówkę. Więcej godnych uwagi sytuacji w pierwszej części gry nie było.

 

 

W 49. minucie piłka uderzona z ostrego kąta przez Łukasza Kuśnierza trafiła w boczną siatkę. Dwie minuty później z 20 metrów strzelał Mateusz Barszczewski, ale Sikora pewnie interweniował. Najlepszą okazję w meczu mrągowianie mieli w 58. minucie, jednak świetnie w bramce spisał się golkiper rywali. Najpierw obronił strzał z bliskiej odległości Konrada Kowalewskiego, a następnie piłkę uderzoną z 7 metrów przez Barszczewskiego. Dziewięć minut przed końcem gry Damian Majak wrzucił futbolówkę w "szesnastkę", doszedł do niej Mateusz Skonieczka, po czym strzelił głową tuż obok słupka. W 88. minucie Kowalewski zagrał w tempo do Skonieczki, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Sikorą. Golkiper rywali pewnie wyszedł z bramki i w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg zawodnika mrągowian.

Mrągowia: 1. Marcin Marszałek - 6. Damian Glinka, 5. Łukasz Michałowski ŻK, 14. Łukasz Szumski, 19. Konrad Rusiecki - 11. Mateusz Barszczewski (61, 20. Mateusz Skonieczka), 7. Sebastian Kowalski ŻK, 9. Damian Majak, 10. Łukasz Kuśnierz, 16. Konrad Kowalewski - 15. Marcin Spirydon.

 

Fot. Piotr Piercewicz / mragowo24.info

 


1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
60

2
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
41

3
Unia Susz
Unia Susz
40

4
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
38

5
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
36

6
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
33

7
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
33

8
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
31

9
Motor Lubawa
Motor Lubawa
29

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
28

11
MKS Korsze
MKS Korsze
26

12
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
24

13
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
22

14
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
22

15
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
21

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
11

0 0 0 0 0 0 0