Newsy
Terminarz IV ligi


Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz IV ligi na sezon 2018/19. Liga rozpocznie się w weekend (11-12 sierpnia), a Mrągowia Mrągowo pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z Tęczą Miłomłyn.

 

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Granica Kętrzyn
Czarni Olecko - Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn - Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
Mamry Giżycko - Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg - Motor Lubawa
Unia Susz - MKS Korsze

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap - Mamry Giżycko
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Unia Susz - ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn - Czarni Olecko
Motor Lubawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg
Czarni Olecko - Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec - Unia Susz
Mamry Giżycko - GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg - Rominta Gołdap

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Concordia Elbląg - Rominta Gołdap
GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg
Unia Susz - Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo - ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Czarni Olecko

Kolejka 5 - 1-2 września

Concordia Elbląg - GKS Wikielec
Unia Susz - Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa - ITS Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze
Czarni Olecko - Tęcza Miłomłyn

Kolejka 6 - 8-9 września

Czarni Olecko - Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze - Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec - Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg - Unia Susz
Rominta Gołdap - GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko

Kolejka 7 - 15-16 września

Tęcza Miłomłyn - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Czarni Olecko
ITS Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap - Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec - Unia Susz

Kolejka 8 - 22-23 września

Concordia Elbląg - Unia Susz
Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
Zatoka Braniewo - Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko - ITS Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn - MKS Korsze

Kolejka 9 - 29-30 września

MKS Korsze - Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława - Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec - Czarni Olecko
Mamry Giżycko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Rominta Gołdap - Granica Kętrzyn
GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
Unia Susz - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 10 - 6-7 października

Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo - Unia Susz
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
Motor Lubawa - Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko - Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn - Tęcza Biskupiec
MKS Korsze - ITS Jeziorak Iława

Kolejka 11 - 13-14 października

ITS Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg - Czarni Olecko
Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec - Motor Lubawa
Unia Susz - Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec

Kolejka 12 - 20-21 października

Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa - Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec
Czarni Olecko - Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec

Kolejka 13 - 27-28 października

Tęcza Biskupiec - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - ITS Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
Rominta Gołdap - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - Czarni Olecko
Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko - Unia Susz
Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec
MKS Korsze - Rominta Gołdap
ITS Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec - Mamry Giżycko

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mamry Giżycko - Concordia Elbląg
Rominta Gołdap - ITS Jeziorak Iława
GKS Wikielec - MKS Korsze
Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko
Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Motor Lubawa - Concordia Elbląg
MKS Korsze - Unia Susz
Granica Kętrzyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo - Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec - ITS Jeziorak Iława
Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Olimpia II Elbląg - Concordia Elbląg
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec
ITS Jeziorak Iława - Unia Susz
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo
Czarni Olecko - Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa






1
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
75

2
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
47

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
46

4
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
45

5
Unia Susz
Unia Susz
45

6
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
44

7
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
41

8
Motor Lubawa
Motor Lubawa
40

9
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
38

10
MKS Korsze
MKS Korsze
35

11
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
34

12
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
34

13
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
29

14
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
26

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
23

16
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
14





0 0 0 0 0 0 0