Newsy
Młodzieżowe podsumowanie weekendu


Przedstawiamy raport z poczynań drużyn juniorskich i młodzieżowych Mrągowii Mrągowo.

 

W meczu 4. kolejki juniorzy Mrągowii Mrągowo wygrali w wyjazdowym meczu z Wilczkiem Wilkowo 4:1 (2:0). Gole dla "żółto-czarnych" zdobyli Jakub Tomaszewski, Rafał Wołosz, Kacper Plona oraz bramkarz rywali (duży udział przy bramce miał Paweł Kowalczyk, po którego strzale z 20 metrów piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła w golkipera rywali). Dla rywali trafił Bartosz Małysz.

 

Podopieczni Roberta Bumbula zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

 


 

Wilczek Wilkowo 1:4 (0:2) Mrągowia Mrągowo - 21 września, 16:30

Bartosz Małysz 60 - Jakub Tomaszewski 20, Rafał Wołosz 30, Kacper Plona 72, Marcin Pędzich 75 (s)

 

Mrągowia: Adrian Sandach - Kacper Tomaszewski, Dawid Kaczyński (87 Maciej Chorążewicz), Piotr Gwiazda, Krystian Krajewski (67 Paweł Kowalczyk) - Wiktor Trembowski (57 Kacper Plona), Rafał Wołosz, Michał Obzejta (68 Szymon Kurta), Damian Ciecierski (53 Konrad Lis), Szymon Obzejta - Jakub Tomaszewski (82 Jakub Jarguz).

 

 

W meczu 7. kolejki trampkarze przegrali na wyjeździe z AP Olsztyn 0:1 (0:0). "Żółto-czarni" zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów.


AP Olsztyn 1:0 (0:0) Mrągowia Mrągowo - 22 września, 12:00
Patryk Folga 70

 

Mrągowia: Adrian Sandach - Marcin Dobrenko, Gracjan Bagiński (69 Dariusz Bogusz), Szymon Kopyść, Patryk Pleśniak - Szymon Witkowski, Gabriel Mazurek, Jan Stankiewicz, Bartłomiej Dugiełło, Szymon Cichowski - Dawid Kurbiedź.

 

 

W spotkaniu 5. kolejki młodzicy Mrągowii Mrągowo wygrali na własnym boisku z Roną 03 II Ełk 7:2. Gole dla "żółto-czarnych" zdobywali Konrad Drężek (cztery), Antoni Dudek (dwa) i Bartosz Wirtt. Obecnie podopieczni Karola Lemechy zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

 

- Mecz od początku do końca był pod naszą kontrolą. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy - podsumował trener Karol Lemecha.

 


 

Mrągowia Mrągowo 7:2 (5:1) Rona 03 II Ełk - 21 września, 17:00

Konrad Drężek 6, 13, 26, 36, Antoni Dudek 12, 58, Bartosz Wirtt 29 - Oskar Ryszkiewicz 10, Alan Odolecki 49 (k)

 

Mrągowia: Michał Bejnarowicz - Kacper Klimek, Karol Marszałek, Igor Woźniel - Erwin Dudkowski, Paweł Zapert, Julian Orłowski, Konrad Drężek - Antoni Dudek. Grali także: Piotr Balcewicz, Piotr Kopyść, Bartosz Wirtt, Jakub Brzoza, Tymoteusz Gałka.

 

 

W niedzielę w Mrągowie odbył się trzeci turniej orlików. Mrągowię reprezentowały dwie drużyny, poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

 

Wyniki:
1. SKS Szczytno 4:1 (Orłowski x2, Kotuszewski, Kopyść)
2. Omulew Wielbark 5:0 (Orłowski x2, Kopyść, Kotuszewski, Kubowski)
3. Mrągowia II Mrągowo 7:0 (Orłowski x3, Kotuszewski x2, Kopyść, Sobiech)
4. Mini Soccer Academy Mrągowo 9:0 (Orłowski x4, Kopyść x3, Sobiech, Kotuszewski)

Wyniki:
1. Mini Soccer Academy Mrągowo 0:1
2. SKS Szczytno 0:3
3. Mrągowia I Mrągowo 0:7
4. Omulew Wielbark 1:3 (Sokół)

 

 

 

Mrągowia I: Wiktor Augustyniak - Jakub Kubowski (1 gol), Damian Sobiech (2 gole), Maciej Horbacz, Piotr Kopyść (6 goli), Julian Orłowski (11 goli), Aureliusz Kotuszewski (5 goli), Fabian Grunwald.

 

 

Mrągowia II: Bartosz Wasilewski - Adam Łukaszewski, Aleksander Stachański, Krzysztof Żbikowski, Jakub Sokół (1 gol), Alan Muzalewski, Wojciech Wywigacz, Aleksander Komar, Nikodem Gałązka.

 

 

W poniedziałek trzeci swój turniej w nowym sezonie rozegrali żacy prowadzeni przez Radosława Pawłowskiego. "Żółto-czarni" wygrali z Mazurią II Giżycko 5:2 (Komar x3, Chrostowski x2) oraz przegrali z Mazurią I Giżycko 1:2 (Komar). Na turniej nie dojechał Soccer Kętrzyn, zatem drużynie dodatkowo dopisano trzy punkty.

 

Mrągowia: Krzysztof Ropulewski - Damian Symołon, Aleksander Komar (4 gole), Jakub Chrostowski (2 gole), Wojciech Wywigacz, Alan Witkowski.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
34

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
31

3
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
26

4
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
24

5
GKS Wikielec
GKS Wikielec
24

6
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
22

7
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
19

8
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
18

9
MKS Korsze
MKS Korsze
18

10
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
17

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
13

12
Czarni Olecko
Czarni Olecko
9

13
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
8

14
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

15
Unia Susz
Unia Susz
4

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4





0 0 0 0 0 0 0