Newsy
Młodzieżowe podsumowanie rozgrywek halowych


W minione dwa weekendy (17-18 i 24-25 listopada) odbyły się turnieje w Halowych Rozgrywkach WMZPN. Mrągowię reprezentowały drużyny z roczników 2006, 2008, 2009, 2010 oraz 2012.

 

Młodzicy (rocznik 2006) wygrali turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw WMZPN i awansowali do turnieju ćwierćfinałowego.

Wyniki:
1. Vęgoria Węgorzewo 1:0 (Trypucki),
2. SKS Szczytno 1:1 (Dudek),
3. Mini Soccer Academy Mrągowo 0:0.

 

 

Mrągowia: Michał Bejnarowicz - Karol Marszałek, Paweł Zapert, Igor Woźniel, Kacper Klimek, Erwin Dudkowski, Antoni Dudek (1 gol), Kacper Trypucki (1 gol), Jakub Brzoza, Piotr Balcewicz, Mikołaj Węglewski.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 2 grudnia w Ełku z MKS-em Ełk, Mini Soccer Academy Mrągowo, Salosem Ełk i Roną II Ełk.

 

 

W kolejnej fazie Halowych Rozgrywek WMZPN zagrają także zawodnicy z rocznika 2008.

18 listopada podczas turnieju w Kętrzynie "żółto-czarni" przegrali z MKS-em Korsze 1:2 (Orłowski), zremisowali z Granicą Kętrzyn 0:0 oraz pokonali Mini Soccer Academy Mrągowo 3:0 (Orłowski x2, Kopyść).

 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Damian Sobiech, Maciej Horbacz, Julian Orłowski (3 gole), Kajetan Kaczmarczyk, Fabian Grunwald, Jakub Kubowski, Krzysztof Żbikowski, Piotr Kopyść (1 gol), Aureliusz Kotuszewski.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 1 grudnia w Wydminach z LUKS-em Sportem z Kulturą Wydminy, Roną I Ełk, Roną III Ełk oraz Salosem Ełk.

 

 

W sobotę (17 listopada) w Korszach odbył się turniej Halowych Rozgrywek WMZPN rocznika 2009. Młodzi piłkarze Mrągowii Mrągowo, wygrywając czterokrotnie oraz raz ponosząc porażkę, zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Wyniki:
1. MKS Korsze 1:0 (Sokół),
2. Mini Soccer Academy Mrągowo 1:0 (Kotuszewski),
3. Vęgoria Węgorzewo 0:1,
4. Soccer Kętrzyn 1:0 (Kopyść),
5. Kłobuk Mikołajki 3:0 (Kotuszewski x2, Kopyść).

 


 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Aureliusz Kotuszewski (3 gole), Piotr Kopyść (2 gole), Aleksander Stachański, Wojciech Wywigacz, Jakub Sokół (1 gol), Nikodem Gałązka.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 2 grudnia w Wielbarku z Omulwią Wielbark, Mini Soccer Academy Mrągowo, Żurim Olsztyn, AS-em Stomilem Olsztyn.

 

 

24 listopada turniej rozegrali zawodnicy z rocznika 2010, nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, która odbędzie się 7-8 grudnia.

Wyniki:
1. Tempo Ramsowo/Wipsowo 2:1 (Komar, Wywigacz).
2. Tęcza Biskupiec 2:0 (Wywigacz, Urbanowicz).
3. SKS Szczytno 4:2 (Wywigacz x2, Komar, Sobiech).
4. Żuri Olsztyn 0:3.
5. Korki Biskupiec 0:2.

Mrągowia:
Krzysztof Ropulewski, Aleksander Komar (2 gole), Alan Witkowski, Oskar Sobiech (1 gol), Wojciech Wywigacz (4 gole), Krzysztof Łuński, Marek Urbanowicz (1 gol), Alan Tyczyński.

 

 

24 listopada po raz pierwszy do rywalizacji przystąpili zawodnicy Skrzata z roczników 2012 i 2013. Młodzi piłkarze zagrali w turnieju z o rok starszymi rywalami.

"Żółto-czarni" przegrali wszystkie swoje spotkania - 0:1 z Salosem Ełk oraz po 0:11 z Mazurią Giżycko i Mini Soccer Academy Mrągowo.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
71

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
60

3
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
55

4
GKS Wikielec
GKS Wikielec
52

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
46

6
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
46

7
MKS Korsze
MKS Korsze
39

8
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
39

9
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
36

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
34

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
29

12
Czarni Olecko
Czarni Olecko
22

13
Unia Susz
Unia Susz
22

14
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
14

15
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
12

16
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
11





0 0 0 0 0 0 0