Newsy
Młodzieżowe podsumowanie rozgrywek halowych


W minione dwa weekendy (17-18 i 24-25 listopada) odbyły się turnieje w Halowych Rozgrywkach WMZPN. Mrągowię reprezentowały drużyny z roczników 2006, 2008, 2009, 2010 oraz 2012.

 

Młodzicy (rocznik 2006) wygrali turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw WMZPN i awansowali do turnieju ćwierćfinałowego.

Wyniki:
1. Vęgoria Węgorzewo 1:0 (Trypucki),
2. SKS Szczytno 1:1 (Dudek),
3. Mini Soccer Academy Mrągowo 0:0.

 

 

Mrągowia: Michał Bejnarowicz - Karol Marszałek, Paweł Zapert, Igor Woźniel, Kacper Klimek, Erwin Dudkowski, Antoni Dudek (1 gol), Kacper Trypucki (1 gol), Jakub Brzoza, Piotr Balcewicz, Mikołaj Węglewski.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 2 grudnia w Ełku z MKS-em Ełk, Mini Soccer Academy Mrągowo, Salosem Ełk i Roną II Ełk.

 

 

W kolejnej fazie Halowych Rozgrywek WMZPN zagrają także zawodnicy z rocznika 2008.

18 listopada podczas turnieju w Kętrzynie "żółto-czarni" przegrali z MKS-em Korsze 1:2 (Orłowski), zremisowali z Granicą Kętrzyn 0:0 oraz pokonali Mini Soccer Academy Mrągowo 3:0 (Orłowski x2, Kopyść).

 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Damian Sobiech, Maciej Horbacz, Julian Orłowski (3 gole), Kajetan Kaczmarczyk, Fabian Grunwald, Jakub Kubowski, Krzysztof Żbikowski, Piotr Kopyść (1 gol), Aureliusz Kotuszewski.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 1 grudnia w Wydminach z LUKS-em Sportem z Kulturą Wydminy, Roną I Ełk, Roną III Ełk oraz Salosem Ełk.

 

 

W sobotę (17 listopada) w Korszach odbył się turniej Halowych Rozgrywek WMZPN rocznika 2009. Młodzi piłkarze Mrągowii Mrągowo, wygrywając czterokrotnie oraz raz ponosząc porażkę, zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Wyniki:
1. MKS Korsze 1:0 (Sokół),
2. Mini Soccer Academy Mrągowo 1:0 (Kotuszewski),
3. Vęgoria Węgorzewo 0:1,
4. Soccer Kętrzyn 1:0 (Kopyść),
5. Kłobuk Mikołajki 3:0 (Kotuszewski x2, Kopyść).

 


 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Aureliusz Kotuszewski (3 gole), Piotr Kopyść (2 gole), Aleksander Stachański, Wojciech Wywigacz, Jakub Sokół (1 gol), Nikodem Gałązka.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 2 grudnia w Wielbarku z Omulwią Wielbark, Mini Soccer Academy Mrągowo, Żurim Olsztyn, AS-em Stomilem Olsztyn.

 

 

24 listopada turniej rozegrali zawodnicy z rocznika 2010, nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, która odbędzie się 7-8 grudnia.

Wyniki:
1. Tempo Ramsowo/Wipsowo 2:1 (Komar, Wywigacz).
2. Tęcza Biskupiec 2:0 (Wywigacz, Urbanowicz).
3. SKS Szczytno 4:2 (Wywigacz x2, Komar, Sobiech).
4. Żuri Olsztyn 0:3.
5. Korki Biskupiec 0:2.

Mrągowia:
Krzysztof Ropulewski, Aleksander Komar (2 gole), Alan Witkowski, Oskar Sobiech (1 gol), Wojciech Wywigacz (4 gole), Krzysztof Łuński, Marek Urbanowicz (1 gol), Alan Tyczyński.

 

 

24 listopada po raz pierwszy do rywalizacji przystąpili zawodnicy Skrzata z roczników 2012 i 2013. Młodzi piłkarze zagrali w turnieju z o rok starszymi rywalami.

"Żółto-czarni" przegrali wszystkie swoje spotkania - 0:1 z Salosem Ełk oraz po 0:11 z Mazurią Giżycko i Mini Soccer Academy Mrągowo.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.






1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
51

2
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
37

3
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
36

4
Motor Lubawa
Motor Lubawa
28

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
28

6
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
28

7
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
27

8
Mazur Ełk
Mazur Ełk
21

9
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
20

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
18

11
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

12
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
18

13
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
17

14
MKS Korsze
MKS Korsze
16

15
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
15

16
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
10





0 0 0 0 0 0 0