Newsy
Młodzieżowe podsumowanie rozgrywek halowych


W minione dwa weekendy (1-2 i 8-9 grudnia) odbyły się turnieje w Halowych Rozgrywkach WMZPN. Mrągowię reprezentowały drużyny z roczników 2006, 2008, 2009 oraz 2010.

 

Do turnieju półfinałowego halowych rozgrywek WMZPN awansowali zawodnicy Mrągowii Mrągowo z rocznika 2006. Podopieczni Karola Lemechy w turnieju rozegranym w Ełku wygrali z Soccerem Academy Mrągowo 2:0 (Wirtt x2) oraz Roną Ełk 2:0 (Wirtt, Orłowski), a także przegrali z MKS-em Ełk 0:3 i Roną II Ełk 0:1. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce, co dało im awans.

Mrągowia: Michał Bejnarowicz - Paweł Zapert, Karol Marszałek, Antoni Dudek, Julian Orłowski (1 gol), Bartosz Wirtt (3 gole), Kacper Trypucki, Piotr Balcewicz.

 

W kolejnej fazie "żółto-czarni" zagrają 15 grudnia (godzina 10:00, hala widowiskowo-sportowa) w Mrągowie z MKS-em Ełk, Roną II Ełk, MKS-em Jeziorany, SKS-em Szczytno i Żurim Olsztyn.

 

 

1 grudnia w Wydminach odbył się ćwierćfinałowy turniej Halowych Mistrzostw WMZPN rocznika 2008. "Żółto-czarni" niestety odpadli z dalszej rywalizacji.

Mrągowia odniosła dwa zwycięstwa - 1:0 ze Sportem i Kulturą Wydminy (Kaczmarczyk) oraz 3:1 z Salosem Ełk (samobójcza, Kotuszewski, Orłowski). "Żółto-czarni" także dwa razy ulegli swoim rywalom - 0:2 Ronie III Ełk oraz 4:5 Ronie I Ełk (Orłowski x2, Kaczmarczyk x2).

 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Jakub Kubowski, Maciej Horbacz, Julian Orłowski (3 gole), Kajetan Kaczmarczyk (3 gole), Fabian Grunwald, Aureliusz Kotuszewski (1 gol), Piotr Kopyść.

 

 

Zawodnicy Mrągowii Mrągowo z rocznika 2009 na ćwierćfinałowym turnieju zakończyli zmagania w Halowych Rozgrywkach WMZPN. Nasi piłkarze zajęli w Wielbarku czwarte miejsce i odpadli z dalszej rywalizacji.

Wyniki:
1. Omulew Wielbark 1:1 (Kotuszewski),
2. Mini Soccer Academy Mrągowo 0:1,
3. AS Stomil Olsztyn 1:3 (Kopyść),
4. Żuri Olsztyn 2:2 (Kotuszewski, Kopyść).

 


 

Mrągowia: Wiktor Augustyniak - Aureliusz Kotuszewski (2 gole), Piotr Kopyść (2 gole), Jakub Sokół, Wojciech Wywigacz, Nikodem Gałązka, Aleksander Stachański.

 

 

8 grudnia turniej w Halowych Rozgrywach WMZPN rozegrali zawodnicy z rocznika 2010, nasi młodzi piłkarze zajęli w Szczytnie czwarte miejsce i odpadli z dalszej rywalizacji.

"Żółto-czarni" w pierwszych dwóch meczach zaprezentowali się ze świetnej strony, grając mądrze w obronie i kombinacyjnie w ataku, co skutowało zwycięstwami z SKS-em Szczytno 4:0 (Wywigacz x2, Szyłejko, Komar) i Korkim Biskupiec 1:0 (Wywigacz). Długa przerwa przed kolejnymi spotkaniami spowodowała u zawodników rozluźnienie, zabrakło koncentracji, czego efektem były porażki z MKS-em Jeziorany 1:3 (Komar) oraz Mini Soccer Academy II Mrągowo 0:8.

 

 

Mrągowia: Krzysztof Ropulewski, Oskar Sobiech, Aleksander Komar (2 gole), Jakub Chrostowski, Gabriel Szyłejko (1 gol), Wojciech Wywigacz (3 gole), Krzysztof Łuński, Alan Witkowski.

 

 

W niedzielę (9 grudnia) Skrzaty (rocznik 2012-13) Mrągowii Mrągowo wzięły udział w turnieju halowym w Jonkowie.

Nasi młodzi milusińscy osiągnęli następujące wyniki:
1. Gmina Kozłowo 2:2 (Bałdyga, Oszlis Kucko),
2. Stomilek Olsztyn 1:3 (Trzciński),
3. Progres Lidzbark Warmiński 0:2,
4. Młody Piłkarz Jonkowo 0:0,
5. Młody Piłkarz X Morąg 1:2 (Wądołowski),
6. Młody Piłkarz Y Morąg 1:2 (Taraszkiewicz).

 


Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrano Filipa Hermanowicza.

 

 

Mrągowia: Wiktor Bałdyga (1 gol), Oskar Taraszkiewicz (1 gol), Michał Długiński, Filip Hermanowicz, Miłosz Wądołowski (1 gol), Piotr Gabrusewicz, Lucjan Trzciński (1 gol), Alexander Oszlis Kucko (1 gol).

 

15 grudnia w Reszlu podopieczni Łukasza Kuśnierza zagrają w turnieju halowym z cyklu "Skrzat Cup".

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
83

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
66

3
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
65

4
GKS Wikielec
GKS Wikielec
62

5
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
55

6
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
49

7
MKS Korsze
MKS Korsze
48

8
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
42

9
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
39

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
38

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
34

12
Unia Susz
Unia Susz
27

13
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
27

14
Czarni Olecko
Czarni Olecko
23

15
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
16

16
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
11





0 0 0 0 0 0 0