Newsy
Młodzieżowe podsumowanie weekendu


Przedstawiamy raport z poczynań drużyn juniorskich i młodzieżowych Mrągowii Mrągowo.

 

Drugie zwycięstwo wiosną odnieśli trampkarze Mrągowii Mrągowo. Tym razem wygrali na własnym boisku z Nakim III Olsztyn 4:1 (1:0). Do siatki rywali trafili Patryk Pleśniak, Gracjan Bagiński (z rzutu karnego) oraz Oliwier Olbryś (dwukrotnie).


 

Mrągowia Mrągowo 4:1 (1:0) Naki III Olsztyn - 6 kwietnia, 12:00
Patryk Pleśniak 12, Gracjan Bagiński 46 (k), Oliwier Olbryś 59, 78 - Jakub Fijałkowski 80

 

Mrągowia: Jakub Gutowski - Marcin Dobrenko, Szymon Kopyść, Patryk Zyśk, Szymon Cichowski - Patryk Pleśniak, Gabriel Mazurek, Gracjan Bagiński, Jan Stankiewicz (71 Mateusz Szablak), Oliwier Olbryś ŻK - Zbigniew Wójcik (69 Bartłomiej Nicewicz).

 

 

W meczu 2. kolejki ekstraklasy młodzika Mrągowia Mrągowo wygrała na własnym boisku z Nakim Olsztyn 8:0 (3:0). Cztery gole w meczu zdobył Konrad Drężek, po jednym dołożyli Bartosz Wirtt, Karol Marszałek, Wiktor Bednarczyk i Jakub Brzoza.

 

 

Mrągowia Mrągowo 8:0 (3:0) Naki Olsztyn - 6 kwietnia, 10:00
Konrad Drężek 10, 26, 32, 41, Bartosz Wirtt 16, Karol Marszałek 34, Wiktor Bednarczyk 51, Jakub Brzoza 59

 

Mrągowia: Michał Bejnarowicz - Kacper Klimek, Paweł Zapert, Karol Marszałek - Kacper Trypucki, Julian Orłowski, Bartosz Wirtt, Konrad Drężek - Antoni Dudek oraz Bartłomiej Cichowski, Igor Woźniel, Erwin Dudkowski, Jakub Brzoza, Wiktor Bednarczyk, Piotr Balcewicz, Alicja Grunwald.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Mrągowo.






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
59

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
47

3
GKS Wikielec
GKS Wikielec
43

4
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
43

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
37

6
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
36

7
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
32

8
MKS Korsze
MKS Korsze
31

9
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
30

10
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
28

11
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
27

12
Czarni Olecko
Czarni Olecko
21

13
Unia Susz
Unia Susz
18

14
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
11

15
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
9

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
6





0 0 0 0 0 0 0