Newsy
Mrągowia Cup 2020 za nami


8 lutego odbył się ostatni turniej halowy z cyklu Mrągowia Cup 2020. Tym razem rywalizowali zawodnicy z roczników 2011 i młodsi. Zmagania wygrał Młody Piłkarz Jonkowo, a reprezentujące Mrągowię drużyny zajęły odpowiednio miejsca trzecie i szóste.

 


 

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Adrian Kujawa z Mrągowii I Mrągowo, statuetka najlepszego golkipera trafiła w ręce Artura Piotrowicza z Kłobuka Mikołajki, a królem strzelców został Seweryn Kupczyk z Korki Biskupiec, zdobywca 17 goli.

 


 

Osobne podziękowania kierujemy do firmy Keeza - www.keeza.pl - za ufundowanie nagród dla wyróżnionych zawodników oraz przygotowanie upominków dla trenerów.

 

Wyniki Mrągowii I:

1. Żagiel Piecki 1:2 (Kujawa),

2. Kłobuk Mikołajki 1:0 (Sobiech),

3. Młody Piłkarz Jonkowo 2:2 (Sobiech, Kujawa),

4. Mrągowia II Mrągowo 3:0 (Kujawa, Gabrusewicz x2),

5. Korki Biskupiec 0:2.

 

 

Mrągowia I: Alexander Oszlis Kucko, Piotr Gabrusewicz (zawodnik drużyny), Wojciech Rolnik, Oskar Sobiech, Adrian Kujawa, Alan Tyczyński, Filip Łukaszewski, Filip Hermanowicz, Antoni Szapiel.

 

Wyniki Mrągowii II:

1. Korki Biskupiec 2:9 (Bałdyga, Moroń),

2. Żagiel Piecki 1:0 (Długiński),

3. Kłobuk Mikołajki 1:4 (Bałdyga),

4. Mrągowia II Mrągowo 0:3,

5. Młody Piłkarz Jonkowo 0:4.

 

 

Mrągowia II: Oskar Taraszkiewicz, Karol Jędrzejczyk, Filip Buczkowski, Marcel Moroń, Wiktor Bałdyga (zawodnik drużyny), Miłosz Wądołowski, Wojciech Nabakowski, Michał Długiński, Aleksander Żabiński, Aleksander Gorlowski, Jędrzej Jaskulski.






1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
51

2
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
37

3
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
36

4
Motor Lubawa
Motor Lubawa
28

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
28

6
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
28

7
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
27

8
Mazur Ełk
Mazur Ełk
21

9
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
20

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
18

11
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

12
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
18

13
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
17

14
MKS Korsze
MKS Korsze
16

15
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
15

16
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
10





0 0 0 0 0 0 0