Zgodnie z ustaleniami zarządu klubu, trenerów i rodziców składki członkowskie grup młodzieżowych od października 2019 r. prosimy wpłacać na konto bankowe:
90 2490 0005 0000 4530 4089 5408, tytułem: NAZWISKO IMIĘ.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z sekretarzem klubu Przemysławem Witkowskim - tel. 507-081-402.


W szóstej części cyklu "Poznajmy młodzież" do tablicy wywołaliśmy Filipa Pieńkowskiego (2003, junior młodszy), Szymona Witkowskiego (2005, trampkarz) oraz Bartosza Wirtta (2006, trampkarz).   Zobacz także pozostałe części: - "Poznajmy młodzież" - "Poznajmy...

Minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk wręczyła przedstawicielom Mrągowii Mrągowo promes finansowy w ramach rządowego programu "Klub". Projekt ten realizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i obejmuje zakup sprzętu sportowego, organizację obozów sportowych oraz...

W sobotę w formie pikniku rodzinnego odbyło się zakończenie sezonu grup młodzieżowych Mrągowii Mrągowo, w którym oprócz zawodników udział wzięli - rodzice, dziadkowie, przedstawiciele zarządu oraz trenerzy.   - Była to bardzo aktywna integracja, w...

Mrągowia Mrągowo poznała potencjalnych rywali w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski.   "Żółto-czarni" 25 lipca zmierzą się z wygranym pary Szansa Reszel - Łyna Sępopl.

Od 30 czerwca w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Mrągowie (ul. Mrongowiusza 1) będą odbywały się zajęcia sportowe ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych - urodzonych w latach 2014-2017 - mieszkańców miasta i okolic.  ...

Na zakończenie miesięcznego roztrenowania piłkarze Mrągowii Mrągowo przegrali z ligowym rywalem - Tęczą Biskupiec 2:3 (1:1). Gole dla "żółto-czarnych" zdobyli Łukasz Michałowski (z rzutu karnego) oraz Mateusz Barszczewski, dla rywali trafili Michał Romańczuk oraz Bartosz Ciechacki...








1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
51

2
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
37

3
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
36

4
Motor Lubawa
Motor Lubawa
28

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
28

6
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
28

7
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
27

8
Mazur Ełk
Mazur Ełk
21

9
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
20

10
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
18

11
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

12
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
18

13
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
17

14
MKS Korsze
MKS Korsze
16

15
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
15

16
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
10





0 0 0 0 0 0 0