Seniorzy >> Kadra

Kadra MKS Mrągowia Mrągowo - seniorzy 2017/18

 

W górnym rzędzie od lewej: Michał Miąsko, Konrad Rusiecki, Sebastian Kowalski, Aleksandr Emelyanov, Michał Lubowiecki, Marcin Marszałek, Kamil Skrzęta, Cezary Sobolewski, Łukasz Szumski, Dawid Mikulak, trener Tomasz Piec.
W dolnym rzędzie od lewej: Mateusz Barszczewski, Robert Bumbul, Paweł Aleksandrowicz, Krystian Ziarkowski, Damian Glinka, Bartosz Fabisiak, Marcin Spirydon, Konrad Kowalewski, Jakub Tomaszewski.
Na zdjęciu brakuje: Łukasza Michałowskiego, Macieja Gawlińskiego, Kacpra Tomaszewskiego, Damiana Ciecierskiego oraz kierownika drużyny Artura Rutkowskiego.
Fot. Piotr Piercewicz / mragowo24.info

 

Bramkarze:

 


Marcin Marszałek

ur. 04.06.1992

 


Michał Lubowiecki

ur. 29.09.1997

Obrońcy:

 


Michał Miąsko

ur. 17.06.1993

 


Dawid Mikulak

ur. 07.03.1994

 

 


Łukasz Michałowski

ur. 13.10.1986

 


Łukasz Szumski

ur. 15.04.1994

 


Konrad Kowalewski

ur. 29.03.1999

 

Damian Ciecierski

ur. 24.05.2000

 

Kacper Tomaszewski

ur. 26.04.2000



Pomocnicy:

 


Cezary Sobolewski

ur. 09.03.1996

 


Paweł Aleksandrowicz

ur. 02.12.1988

 

 


Kamil Skrzęta

ur. 09.04.1994

 


Konrad Rusiecki

ur. 15.06.1991

 

Damian Glinka

ur. 09.07.1995

 

Mateusz Barszczewski

ur. 27.08.2000

 

Robert Bumbul

ur. 08.06.1986

 

Sebastian Kowalski

ur. 26.05.1992

 

Maciek Gawliński

ur. 02.02.1994

 


Napastnicy:

 


Marcin Spirydon

ur. 28.02.1999

 

Krystian Ziarkowski

ur. 23.07.1998

 

Aleksandr Emelyanov

ur.

 

Jakub Tomaszewski

ur. 26.04.2000


 

Bartosz Fabisiak

ur. 21.03.1999

 

Trener: Tomasz Piec

 

Kierownik drużyny: Artur Rutkowski

 






1
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
16

2
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
16

3
Unia Susz
Unia Susz
15

4
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
13

5
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
13

6
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
13

7
Błękitni Pasym
Błękitni Pasym
12

8
Motor Lubawa
Motor Lubawa
11

9
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
11

10
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
9

11
MKS Korsze
MKS Korsze
7

12
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

13
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
4

14
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
4

15
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
2

16
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
2