Seniorzy >> Kadra

Kadra MKS Mrągowia Mrągowo - seniorzy 2017/18

 

W górnym rzędzie od lewej: Michał Turulski (kierownik zespołu), Damian Ciecierski, Konrad Rusiecki, Łukasz Kuśnierz, Łukasz Szumski, Sebastian Kowalski, Marcin Marszałek, Łukasz Michałowski, Adrian Żukiewicz, Damian Majak, trener Tomasz Aziewicz.
W dolnym rzędzie od lewej: Konrad Kowalewski, Jakub Tomaszewski, Mateusz Barszczewski, Kacper Tomaszewski, Daniel Chiliński, Damian Glinka, Marcin Spirydon, Mateusz Skonieczka.
Na zdjęciu brakuje: Michał Miąsko, Cezary Sobolewski, Łukasz Gabryszak, Kamil Jaworski, Robert Bumbul, Kamil Skrzęta
Fot. Piotr Piercewicz / mragowo24.info

 

 

Bramkarze:

 


Marcin Marszałek

ur. 04.06.1992

 

Kamil Jaworski

ur. 15.01.1986

 

Łukasz Gabryszak

ur. 14.09.1991


Obrońcy:

 

Damian Majak

ur. 12.02.1988

 


Michał Miąsko

ur. 17.06.1993

 


Łukasz Michałowski

ur. 13.10.1986

 


Łukasz Szumski

ur. 15.04.1994

 


Konrad Kowalewski

ur. 29.03.1999

 

Damian Ciecierski

ur. 24.05.2000

 

Kacper Tomaszewski

ur. 26.04.2000



Pomocnicy:

 

Łukasz Kuśnierz

ur. 14.10.1988

 


Cezary Sobolewski

ur. 09.03.1996



Kamil Skrzęta

ur. 09.04.1994

 


Konrad Rusiecki

ur. 15.06.1991

 

Damian Glinka

ur. 09.07.1995

 

Mateusz Skonieczka

ur. 24.09.1998

 

Mateusz Barszczewski

ur. 27.08.2000

 

Robert Bumbul

ur. 08.06.1986

 

Sebastian Kowalski

ur. 26.05.1992

 

Adrian Żukiewicz

ur. 12.09.1995


Napastnicy:

 


Marcin Spirydon

ur. 28.02.1999

 

Daniel Chiliński

ur. 13.06.1989

 

Jakub Tomaszewski

ur. 26.04.2000

 

Trener: Tomasz Aziewicz

 

Kierownik drużyny: Michał Turulski

 






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
19

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
16

3
GKS Wikielec
GKS Wikielec
15

4
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
15

5
MKS Korsze
MKS Korsze
14

6
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
14

7
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
12

8
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
12

9
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
9

10
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
8

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
7

12
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
7

13
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

14
Czarni Olecko
Czarni Olecko
3

15
Unia Susz
Unia Susz
1

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1





0 0 0 0 0 0 0