Seniorzy >> Terminarz

TERMINARZ MRĄGOWII MRĄGOWO W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2018/19 W IV LIDZE WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ

 

1. kolejka - 11 sierpnia, 16:00 - Tęcza Miłomłyn (wyjazd) - 4:0,

2. kolejka - 15 sierpnia, 11:00 - MKS Korsze (dom) - 2:0,
3. kolejka - 19 sierpnia, 16:00 - ITS Jeziorak Iława (wyjazd) - 1:3,
4. kolejka - 25 sierpnia, 16:00 - Tęcza Biskupiec (dom) - 2:1,
5. kolejka - 1 września, 16:00 - Olimpia II Elbląg (dom) - 4:0,
6. kolejka - 8 września, 16:00 - Mamry Giżycko (dom) - 0:2,
7. kolejka - 15 września, 16:30 - Rominta Gołdap (wyjazd) - 5:0,
8. kolejka - 22 września, 16:00 - GKS Wikielec (dom) - 3:1,
9. kolejka - 29 września, 16:00 - Unia Susz (wyjazd) - 6:0,
10. kolejka - 6 października, 16:00 - Concordia Elbląg (wyjazd) - 0:1,
11. kolejka - 13 października, 15:30 - Zatoka Braniewo (dom) - 1:0,
12. kolejka - 20 października, 15:00 - Granica Kętrzyn (wyjazd) - 1:3,
13. kolejka - 27 października, 15:00 - Motor Lubawa (dom) - 0:0,
14. kolejka - 3 listopada, 13:30 - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (dom) - 4:0,
15. kolejka - 10 listopada, 13:30 - Czarni Olecko (dom),
16. kolejka - 17 listopada, 13:00 - Tęcza Miłomłyn (dom),
17. kolejka - 24 listopada, 13:00 - MKS Korsze (wyjazd).

 

TERMINARZ MRĄGOWII MRĄGOWO W WOJEWÓDZIM PUCHARZE POLSKI 2018/19

 

I runda - 4 sierpnia, 17:00 - GKS Stawiguda (wyjazd) - 4:0,

II runda - 29 sierpnia, 16:30 - Vęgoria Węgorzewo (wyjazd) - 7:0,

1/8 finału - 12 września, 16:00 - Granica Kętrzyn (wyjazd) - 1:2.






1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
42

2
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
31

3
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
30

4
MRĄGOWIA MRĄGOWO
MRĄGOWIA MRĄGOWO
27

5
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
22

6
Motor Lubawa
Motor Lubawa
22

7
Polonia Lidzbark Warmiński
Polonia Lidzbark Warmiński
21

8
Mazur Ełk
Mazur Ełk
19

9
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
18

10
MKS Korsze
MKS Korsze
18

11
Pisa Barczewo
Pisa Barczewo
16

12
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
16

13
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
15

14
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
14

15
Warmia Olsztyn
Warmia Olsztyn
9

16
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
6





0 0 0 0 0 0 0