Seniorzy >> Terminarz

TERMINARZ SEZONU 2016/17 WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ IV LIGI


 

Kolejka 1
2016-08-14 16:00     GZPN Omulew Wielbark     0 : 2     MKS Mrągowia Mrągowo
Bramki: Konrad Rusiecki 78', Paweł Aleksandrowicz 86'

2016-08-13 16:00     GSZS Delfin Rybno     4 : 1     KKS Granica Kętrzyn
2016-08-13 16:00     MKS Błękitni Orneta     1 : 3     MKS Rominta Gołdap
2016-08-13 16:00     BKS Tęcza Biskupiec     1 : 1     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-08-13 16:00     MKS Zatoka Braniewo     0 : 2     MLKS Znicz Biała Piska
2016-08-13 16:00     GLKS Warmiak Łukta     3 : 3     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
2016-08-13 17:00     RKS Orlęta Rema Reszel     0 : 3     GKS Mamry Giżycko
2016-08-14 15:00     Stomil II Olsztyn SA     3 : 0     MKS Korsze

Kolejka 2
2016-08-20 11:00     GKS Mamry Giżycko     1 : 1     MKS Mrągowia Mrągowo
Bramki: Krystian Wiszniewski 41' - Cezary Sobolewski 74'

2016-08-19 18:00     MKS Rominta Gołdap     1 : 0     BKS Tęcza Biskupiec
2016-08-19 19:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     6 : 1     MKS Zatoka Braniewo
2016-08-20 13:30     MKS Korsze     1 : 2     MKS Błękitni Orneta
2016-08-20 14:00     RKS Orlęta Rema Reszel     2 : 1     GSZS Delfin Rybno
2016-08-20 16:00     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     3 : 1     GZPN Omulew Wielbark
2016-08-20 17:00     MLKS Znicz Biała Piska     6 : 0     GLKS Warmiak Łukta
2016-08-20 17:00     KKS Granica Kętrzyn     1 : 1     Stomil II Olsztyn SA

Kolejka 3
2016-08-24 17:00     MKS Mrągowia Mrągowo     2 : 1     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Bramki: Cezary Sobolewski 30', Michał Miąsko 64' - Dawid Mikulak 60' (samobójcza)

2016-08-24 17:00     GSZS Delfin Rybno     0 : 2     GKS Mamry Giżycko
2016-08-24 17:00     Stomil II Olsztyn SA     5 : 2     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-08-24 17:00     MKS Błękitni Orneta     0 : 5     KKS Granica Kętrzyn
2016-08-24 17:00     BKS Tęcza Biskupiec     0 : 3     MKS Korsze
2016-08-24 17:00     MKS Zatoka Braniewo     2 : 1     MKS Rominta Gołdap
2016-08-24 17:00     GLKS Warmiak Łukta     2 : 3     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-08-24 17:00     GZPN Omulew Wielbark     0 : 3     MLKS Znicz Biała Piska

Kolejka 4
2016-08-27 16:00     MLKS Znicz Biała Piska     4 : 1     MKS Mrągowia Mrągowo
Bramki: Aleksander Lipowski 39', Paweł Dymiński 59', Mariusz Łapiński 83', Marcin Denert 87' - Łukasz Michałowski 25'


2016-08-27 16:00     GKS Mamry Giżycko     2 : 3     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
2016-08-27 16:00     MKS Rominta Gołdap     7 : 0     GLKS Warmiak Łukta
2016-08-27 16:00     RKS Orlęta Rema Reszel     1 : 2     MKS Błękitni Orneta
2016-08-27 16:00     GSZS Delfin Rybno     1 : 1     Stomil II Olsztyn SA
2016-08-27 17:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     4 : 0     GZPN Omulew Wielbark
2016-08-27 17:00     MKS Korsze     1 : 4     MKS Zatoka Braniewo
2016-08-27 17:00     KKS Granica Kętrzyn     1 : 0     BKS Tęcza Biskupiec

Kolejka 5
2016-09-03 16:00     MKS Mrągowia Mrągowo     0 : 3     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
Bramki: Piotr Piceluk 3', Paweł Alancewicz 19', Remigiusz Sobociński 34'

2016-09-03 16:00     MKS Błękitni Orneta     5 : 1     GSZS Delfin Rybno
2016-09-03 16:00     BKS Tęcza Biskupiec     0 : 2     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-09-03 16:00     MKS Zatoka Braniewo     1 : 0     KKS Granica Kętrzyn
2016-09-03 16:00     GLKS Warmiak Łukta     1 : 2     MKS Korsze
2016-09-04 14:00     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     0 : 2     MLKS Znicz Biała Piska
2016-09-04 15:30     Stomil II Olsztyn SA     3 : 0     GKS Mamry Giżycko
2016-09-04 16:00     GZPN Omulew Wielbark     1 : 3     MKS Rominta Gołdap

Kolejka 6
2016-09-07 17:00     MKS Rominta Gołdap     3 : 0     MKS Mrągowia Mrągowo
Bramki: Konrad Piwko 20', Dawid Paszkowski 75', Michał Mościński 89'   

2016-09-07 17:00     GKS Mamry Giżycko     5 : 2     MLKS Znicz Biała Piska
2016-09-07 17:00     MKS Korsze     1 : 1     GZPN Omulew Wielbark
2016-09-07 17:00     KKS Granica Kętrzyn     6 : 0     GLKS Warmiak Łukta
2016-09-07 17:00     RKS Orlęta Rema Reszel     0 : 0     MKS Zatoka Braniewo
2016-09-07 17:00     GSZS Delfin Rybno     3 : 5     BKS Tęcza Biskupiec
2016-09-07 17:00     Stomil II Olsztyn SA     2 : 1     MKS Błękitni Orneta
2016-09-07 18:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     2 : 1     AMEX-BĄCZEK Unia Susz

Kolejka 7
2016-09-10 16:00     MKS Mrągowia Mrągowo     0 : 0     MKS Korsze


2016-09-10 14:00     BKS Tęcza Biskupiec     0 : 1     Stomil II Olsztyn SA
2016-09-10 15:00     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     1 : 0     MKS Rominta Gołdap
2016-09-10 16:00     MKS Błękitni Orneta     2 : 2     GKS Mamry Giżycko
2016-09-10 16:00     MKS Zatoka Braniewo     4 : 2     GSZS Delfin Rybno
2016-09-10 16:00     GLKS Warmiak Łukta     1 : 5     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-09-10 16:00     MLKS Znicz Biała Piska     4 : 1     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-09-11 16:00     GZPN Omulew Wielbark     3 : 2     KKS Granica Kętrzyn

Kolejka 8
2016-09-17 16:00     KKS Granica Kętrzyn     1 : 2     MKS Mrągowia Mrągowo
Bramki: Damian Roksela 84' - Paweł Aleksandrowicz 21', Krystian Oleszko 43'

2016-09-17 16:00     GKS Mamry Giżycko     2 : 3     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-09-17 16:00     MKS Rominta Gołdap     4 : 0     MLKS Znicz Biała Piska
2016-09-17 16:00     MKS Korsze     2 : 1     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
2016-09-17 16:00     GSZS Delfin Rybno     3 : 1     GLKS Warmiak Łukta
2016-09-17 16:00     MKS Błękitni Orneta     4 : 1     BKS Tęcza Biskupiec
2016-09-18 14:30     Stomil II Olsztyn SA     0 : 2     MKS Zatoka Braniewo
2016-09-18 16:00     RKS Orlęta Rema Reszel     3 : 1     GZPN Omulew Wielbark

Kolejka 9
2016-09-21 16:30     MKS Mrągowia Mrągowo     3 : 0     RKS Orlęta Rema Reszel
Bramki: Marcin Spirydon 4, Paweł Aleksandrowicz 15, Dawid Mikulak 73'

2016-09-21 16:30     BKS Tęcza Biskupiec     3 : 2     GKS Mamry Giżycko
2016-09-21 16:30     MKS Zatoka Braniewo     2 : 0     MKS Błękitni Orneta
2016-09-21 16:30     GLKS Warmiak Łukta     0 : 7     Stomil II Olsztyn SA
2016-09-21 16:30     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     3 : 1     KKS Granica Kętrzyn
2016-09-21 16:30     MLKS Znicz Biała Piska     3 : 1     MKS Korsze
2016-09-21 16:30     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     3 : 2     MKS Rominta Gołdap
2016-09-21 17:00     GZPN Omulew Wielbark     2 : 2     GSZS Delfin Rybno

Kolejka 10
2016-09-24 16:00     GSZS Delfin Rybno     1 : 4     MKS Mrągowia Mrągowo

Bramki: Patryk Rożentalski 49' – Krystian Oleszko 54', 65', Cezary Sobolewski 74', Bartosz Sobótka 88'


2016-09-24 16:00     GKS Mamry Giżycko     2 : 4     MKS Rominta Gołdap
2016-09-24 16:00     MKS Korsze     2 : 2     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-09-24 16:00     KKS Granica Kętrzyn     1 : 0     MLKS Znicz Biała Piska
2016-09-24 16:00     RKS Orlęta Rema Reszel     1 : 3     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
2016-09-24 16:00     MKS Błękitni Orneta     2 : 0     GLKS Warmiak Łukta
2016-09-24 16:00     BKS Tęcza Biskupiec     3 : 2     MKS Zatoka Braniewo
2016-09-25 14:00     Stomil II Olsztyn SA     4 : 0     GZPN Omulew Wielbark

Kolejka 11
2016-10-01 11:00     MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     Stomil II Olsztyn SA

Bramki: Cezary Sobolewski 25', Konrad Rusiecki 58', 84'


2016-10-01 16:00     MKS Zatoka Braniewo     1 : 1    GKS Mamry Giżycko
2016-10-01 16:00     GLKS Warmiak Łukta     1 : 3     BKS Tęcza Biskupiec
2016-10-01 16:00     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     1 : 1     GSZS Delfin Rybno
2016-10-01 16:00     MLKS Znicz Biała Piska     2 : 2     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-10-01 18:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     2 : 2     KKS Granica Kętrzyn
2016-10-02 14:00     MKS Rominta Gołdap    1 : 2     MKS Korsze
2016-10-02 16:00     GZPN Omulew Wielbark     2 : 2     MKS Błękitni Orneta

Kolejka 12
2016-10-08 16:00     MKS Błękitni Orneta     2 : 1     MKS Mrągowia Mrągowo

Bramki: Piotr Kosobucki 50', Piotr Żórański 53' - Bartosz Sobótka 37'


2016-10-08 15:30     GKS Mamry Giżycko     0 : 2     MKS Korsze
2016-10-08 15:30     KKS Granica Kętrzyn     2 : 1     MKS Rominta Gołdap
2016-10-08 15:30     MKS Zatoka Braniewo     5 : 5     GLKS Warmiak Łukta
2016-10-08 16:00     RKS Orlęta Rema Reszel     2 : 2     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-10-08 16:00     GSZS Delfin Rybno     4 : 3     MLKS Znicz Biała Piska
2016-10-08 16:00     BKS Tęcza Biskupiec     6 : 0     GZPN Omulew Wielbark
2016-10-09 14:00     Stomil II Olsztyn SA     2 : 6     AMEX-BĄCZEK Unia Susz

Kolejka 13
2016-10-15 15:30     MKS Mrągowia Mrągowo     2 : 0     BKS Tęcza Biskupiec

Bramki: Krystian Oleszko 54', 69',


2016-10-14 18:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     6 : 0     GSZS Delfin Rybno
2016-10-15 15:30     GLKS Warmiak Łukta     0 : 3     GKS Mamry Giżycko
2016-10-15 15:30     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     2 : 1     MKS Błękitni Orneta
2016-10-15 15:30     MLKS Znicz Biała Piska     3 : 3     Stomil II Olsztyn SA
2016-10-15 15:30     MKS Rominta Gołdap     3 : 4     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-10-15 15:30     MKS Korsze     3 : 0     KKS Granica Kętrzyn
2016-10-16 16:00     GZPN Omulew Wielbark     0 : 5     MKS Zatoka Braniewo

Kolejka 14
2016-10-22 15:00     MKS Zatoka Braniewo     5 : 2     MKS Mrągowia Mrągowo

Bramki: Dariusz Wieliczko 52', Łukasz Wolak 55', 90'+1, 90'+3, Marcin Śniegocki 68' - Łukasz Michałowski 71', Dawid Mikulak 80'


2016-10-22 15:00     GKS Mamry Giżycko     2 : 3     KKS Granica Kętrzyn
2016-10-22 15:00     RKS Orlęta Rema Reszel     0 : 4     MKS Korsze
2016-10-22 15:00     GSZS Delfin Rybno     0 : 5     MKS Rominta Gołdap
2016-10-22 15:00     MKS Błękitni Orneta     1 : 0     MLKS Znicz Biała Piska
2016-10-22 15:00     BKS Tęcza Biskupiec     1 : 2     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
2016-10-22 15:00     GLKS Warmiak Łukta     4 : 1     GZPN Omulew Wielbark
2016-10-23 13:00     Stomil II Olsztyn SA     0 : 2     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec

Kolejka 15
2016-10-29 15:00     MKS Mrągowia Mrągowo     1 : 2     GLKS Warmiak Łukta

Bramki: Aleksandrowicz 90' - Zawalich 41', Golks 57'


2016-10-28 19:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     4 : 3     MKS Błękitni Orneta
2016-10-29 15:00     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     0 : 0     MKS Zatoka Braniewo
2016-10-29 15:00     MLKS Znicz Biała Piska     2 : 2     BKS Tęcza Biskupiec
2016-10-29 15:00     MKS Rominta Gołdap     6 : 0     Stomil II Olsztyn SA
2016-10-29 15:00     MKS Korsze     5 : 0     GSZS Delfin Rybno
2016-10-29 15:00     KKS Granica Kętrzyn     4 : 1     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-10-30 16:00     GZPN Omulew Wielbark     2 : 1     GKS Mamry Giżycko

Kolejka 16
2016-11-05 13:30     MKS Mrągowia Mrągowo     0 : 0     GZPN Omulew Wielbark


2016-11-05 13:30     GKS Mamry Giżycko     3 : 2     RKS Orlęta Rema Reszel
2016-11-05 13:30     KKS Granica Kętrzyn     3 : 2     GSZS Delfin Rybno
2016-11-05 13:30     MKS Korsze     2 : 1     Stomil II Olsztyn SA
2016-11-05 13:30     MKS Rominta Gołdap     4 : 1     MKS Błękitni Orneta
2016-11-05 13:30     MLKS Znicz Biała Piska     3 : 0     MKS Zatoka Braniewo
2016-11-05 13:30     AMEX-BĄCZEK Unia Susz     4 : 0     GLKS Warmiak Łukta
2016-11-05 17:00     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     5 : 1     BKS Tęcza Biskupiec

Kolejka 17
2016-11-11 13:00     MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     GKS Mamry Giżycko

w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

 

2016-11-11 13:00     MKS Zatoka Braniewo     2 : 3     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
2016-11-11 13:00     Stomil II Olsztyn SA     1 : 2     KKS Granica Kętrzyn
2016-11-11 13:30     GZPN Omulew Wielbark     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz

w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
2016-11-11 13:30     GLKS Warmiak Łukta     1 : 2     MLKS Znicz Biała Piska
2016-11-11 13:30     BKS Tęcza Biskupiec     - : -     MKS Rominta Gołdap

w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
2016-11-11 13:30     MKS Błękitni Orneta     3 : 1     MKS Korsze
2016-11-11 13:30     GSZS Delfin Rybno     4 : 0     RKS Orlęta Rema Reszel

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejka 18
GKS Mamry Giżycko     - : -     GSZS Delfin Rybno
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     Stomil II Olsztyn SA
KKS Granica Kętrzyn     - : -     MKS Błękitni Orneta
MKS Korsze     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
MKS Rominta Gołdap     - : -     MKS Zatoka Braniewo
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     GLKS Warmiak Łukta
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     GZPN Omulew Wielbark
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo

Kolejka 19
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     GKS Mamry Giżycko
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     MLKS Znicz Biała Piska
GZPN Omulew Wielbark     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
GLKS Warmiak Łukta     - : -     MKS Rominta Gołdap
MKS Zatoka Braniewo     - : -     MKS Korsze
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     KKS Granica Kętrzyn
MKS Błękitni Orneta     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
Stomil II Olsztyn SA     - : -     GSZS Delfin Rybno

Kolejka 20
GKS Mamry Giżycko     - : -     Stomil II Olsztyn SA
GSZS Delfin Rybno     - : -     MKS Błękitni Orneta
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
KKS Granica Kętrzyn     - : -     MKS Zatoka Braniewo
MKS Korsze     - : -     GLKS Warmiak Łukta
MKS Rominta Gołdap     - : -     GZPN Omulew Wielbark
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz

Kolejka 21
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     GKS Mamry Giżycko
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     MKS Rominta Gołdap
GZPN Omulew Wielbark     - : -     MKS Korsze
GLKS Warmiak Łukta     - : -     KKS Granica Kętrzyn
MKS Zatoka Braniewo     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     GSZS Delfin Rybno
MKS Błękitni Orneta     - : -     Stomil II Olsztyn SA

Kolejka 22
GKS Mamry Giżycko     - : -     MKS Błękitni Orneta
Stomil II Olsztyn SA     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
GSZS Delfin Rybno     - : -     MKS Zatoka Braniewo
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     GLKS Warmiak Łukta
KKS Granica Kętrzyn     - : -     GZPN Omulew Wielbark
MKS Korsze     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Rominta Gołdap     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     MLKS Znicz Biała Piska

Kolejka 23
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     GKS Mamry Giżycko
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     MKS Rominta Gołdap
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     MKS Korsze
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     KKS Granica Kętrzyn
GZPN Omulew Wielbark     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
GLKS Warmiak Łukta     - : -     GSZS Delfin Rybno
MKS Zatoka Braniewo     - : -     Stomil II Olsztyn SA
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     MKS Błękitni Orneta

Kolejka 24
GKS Mamry Giżycko     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
MKS Błękitni Orneta     - : -     MKS Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn SA     - : -     GLKS Warmiak Łukta
GSZS Delfin Rybno     - : -     GZPN Omulew Wielbark
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
KKS Granica Kętrzyn     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
MKS Korsze     - : -     MLKS Znicz Biała Piska
MKS Rominta Gołdap     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec

Kolejka 25
MKS Rominta Gołdap     - : -     GKS Mamry Giżycko
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     MKS Korsze
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     KKS Granica Kętrzyn
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     GSZS Delfin Rybno
GZPN Omulew Wielbark     - : -     Stomil II Olsztyn SA
GLKS Warmiak Łukta     - : -     MKS Błękitni Orneta
MKS Zatoka Braniewo     - : -     BKS Tęcza Biskupiec

Kolejka 26
GKS Mamry Giżycko     - : -     MKS Zatoka Braniewo
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     GLKS Warmiak Łukta
MKS Błękitni Orneta     - : -     GZPN Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn SA     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
GSZS Delfin Rybno     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     MLKS Znicz Biała Piska
KKS Granica Kętrzyn     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
MKS Korsze     - : -     MKS Rominta Gołdap

Kolejka 27
MKS Korsze     - : -     GKS Mamry Giżycko
MKS Rominta Gołdap     - : -     KKS Granica Kętrzyn
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     GSZS Delfin Rybno
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     Stomil II Olsztyn SA
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     MKS Błękitni Orneta
GZPN Omulew Wielbark     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
GLKS Warmiak Łukta     - : -     MKS Zatoka Braniewo

Kolejka 28
GKS Mamry Giżycko     - : -     GLKS Warmiak Łukta
MKS Zatoka Braniewo     - : -     GZPN Omulew Wielbark
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Błękitni Orneta     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
Stomil II Olsztyn SA     - : -     MLKS Znicz Biała Piska
GSZS Delfin Rybno     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     MKS Rominta Gołdap
KKS Granica Kętrzyn     - : -     MKS Korsze

Kolejka 29
KKS Granica Kętrzyn     - : -     GKS Mamry Giżycko
MKS Korsze     - : -     RKS Orlęta Rema Reszel
MKS Rominta Gołdap     - : -     GSZS Delfin Rybno
ROLIMPEX GKS LZS Wikielec     - : -     Stomil II Olsztyn SA
MLKS Znicz Biała Piska     - : -     MKS Błękitni Orneta
AMEX-BĄCZEK Unia Susz     - : -     BKS Tęcza Biskupiec
MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     MKS Zatoka Braniewo
GZPN Omulew Wielbark     - : -     GLKS Warmiak Łukta

Kolejka 30
GKS Mamry Giżycko     - : -     GZPN Omulew Wielbark
GLKS Warmiak Łukta     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Zatoka Braniewo     - : -     AMEX-BĄCZEK Unia Susz
BKS Tęcza Biskupiec     - : -     MLKS Znicz Biała Piska
MKS Błękitni Orneta     - : -     ROLIMPEX GKS LZS Wikielec
Stomil II Olsztyn SA     - : -     MKS Rominta Gołdap
GSZS Delfin Rybno     - : -     MKS Korsze
RKS Orlęta Rema Reszel     - : -     KKS Granica Kętrzyn


comments powered by Disqus




1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
40

2
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
30

3
MKS Korsze
MKS Korsze
30

4
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
30

5
Unia Susz
Unia Susz
30

6
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
28

7
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
26

8
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
26

9
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
24

10
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
24

11
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
21

12
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
18

13
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
17

14
GSZS Rybno
GSZS Rybno
15

15
Omulew Wielbark
Omulew Wielbark
10

16
Warmiak Łukta
Warmiak Łukta
8