Seniorzy >> Terminarz

TERMINARZ MRĄGOWII MRĄGOWO W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2018/19 W IV LIDZE WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ

 

1. kolejka - 11 sierpnia, 16:00 - Tęcza Miłomłyn (wyjazd) - 4:0,

2. kolejka - 15 sierpnia, 11:00 - MKS Korsze (dom) - 2:0,
3. kolejka - 19 sierpnia, 16:00 - ITS Jeziorak Iława (wyjazd) - 1:3,
4. kolejka - 25 sierpnia, 16:00 - Tęcza Biskupiec (dom) - 2:1,
5. kolejka - 1 września, 16:00 - Olimpia II Elbląg (dom) - 4:0,
6. kolejka - 8 września, 16:00 - Mamry Giżycko (dom),
7. kolejka - 15 września, 16:30 - Rominta Gołdap (wyjazd),
8. kolejka - 22 września, 16:00 - GKS Wikielec (dom),
9. kolejka - 29 września, 16:00 - Unia Susz (wyjazd),
10. kolejka - 6 października, 16:00 - Concordia Elbląg (wyjazd),
11. kolejka - 13 października, 15:30 - Zatoka Braniewo (dom),
12. kolejka - 20 października, 15:00 - Granica Kętrzyn (wyjazd),
13. kolejka - 27 października, 15:00 - Motor Lubawa (dom),
14. kolejka - 3 listopada, 13:30 - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (dom),
15. kolejka - 10 listopada, 13:30 - Czarni Olecko (dom),
16. kolejka - 17 listopada, 13:00 - Tęcza Miłomłyn (dom),
17. kolejka - 24 listopada, 13:00 - MKS Korsze (wyjazd).

 

TERMINARZ MRĄGOWII MRĄGOWO W WOJEWÓDZIM PUCHARZE POLSKI 2018/19

 

I runda - 4 sierpnia, 17:00 - GKS Stawiguda (wyjazd) - 4:0,

II runda - 29 sierpnia, 16:30 - Vęgoria Węgorzewo (wyjazd) - 7:0,

1/8 finału - 12 września, 16:00 - Granica Kętrzyn (wyjazd).






1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg
19

2
Motor Lubawa
Motor Lubawa
16

3
GKS Wikielec
GKS Wikielec
15

4
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
15

5
MKS Korsze
MKS Korsze
14

6
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
14

7
ITS Jeziorak Iława
ITS Jeziorak Iława
12

8
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
12

9
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
9

10
Olimpia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
8

11
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
7

12
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
7

13
Tęcza Miłomłyn
Tęcza Miłomłyn
6

14
Czarni Olecko
Czarni Olecko
3

15
Unia Susz
Unia Susz
1

16
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1





0 0 0 0 0 0 0