Grupy młodzieżowe >> Juniorzy >> Terminarz

TERMINARZ WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WIOSNA 2015

 

Kolejka 12

2015-04-03 13:00     KKS Warmia Olsztyn     2 : 0     MKS Mrągowia Mrągowo
UKS Naki Olsztyn     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
MKS Zatoka Braniewo     3 : 0     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-04-03 11:00     SKS Szczytno     0 : 0     KS Start Działdowo
2015-04-03 14:00     KS Ewingi Zalewo     0 : 3     OKS Sokół Ostróda
2015-04-04 14:00     OKS Stomil Olsztyn     4 : 2     UKS Rona 03 Ełk


Kolejka 13

2015-04-12 11:00     MKS Mrągowia Mrągowo     2 : 0     KS Ewingi Zalewo
ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     UKS Naki Olsztyn
KS Start Działdowo     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-04-11 11:00     MKS Zatoka Braniewo     0 : 1     OKS Stomil Olsztyn
2015-04-11 11:00     UKS Rona 03 Ełk     2 : 1     KKS Warmia Olsztyn
2015-04-12 11:00     OKS Sokół Ostróda     4 : 0     SKS Szczytno


Kolejka 14

2015-04-18 11:00     SKS Szczytno     1 : 2     MKS Mrągowia Mrągowo
MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     OKS Sokół Ostróda
OKS Stomil Olsztyn     3 : 0     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-03-22 15:00     KS Ewingi Zalewo     0 : 6     UKS Rona 03 Ełk
2015-04-07 11:00     UKS Naki Olsztyn     5 : 2     KS Start Działdowo
2015-04-19 11:00     KKS Warmia Olsztyn     0 : 3     MKS Zatoka Braniewo


Kolejka 15

MKS Mrągowia Mrągowo     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     KKS Warmia Olsztyn
2015-04-25 11:00     MKS Zatoka Braniewo     1 : 1     KS Ewingi Zalewo
2015-04-25 13:00     UKS Rona 03 Ełk     6 : 1     SKS Szczytno
2015-04-26 10:00     OKS Stomil Olsztyn     1 : 1     UKS Naki Olsztyn
2015-04-26 11:00     OKS Sokół Ostróda     3 : 0     KS Start Działdowo


Kolejka 16

2015-05-01 15:15     KS Start Działdowo     0 : 2     MKS Mrągowia Mrągowo
MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     UKS Rona 03 Ełk
KS Ewingi Zalewo     3 : 0     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-04-29 17:00     KKS Warmia Olsztyn     1 : 5     OKS Stomil Olsztyn
2015-05-01 11:00     SKS Szczytno     0 : 2     MKS Zatoka Braniewo
2015-05-02 11:00     UKS Naki Olsztyn     3 : 1     OKS Sokół Ostróda


Kolejka 17

2015-05-10 11:00     MKS Mrągowia Mrągowo     0 : 2     OKS Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     SKS Szczytno
MKS Zatoka Braniewo     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-05-09 13:00     UKS Rona 03 Ełk     - : -     KS Start Działdowo
2015-05-10 11:00     KKS Warmia Olsztyn     - : -     UKS Naki Olsztyn
2015-05-10 14:00     OKS Stomil Olsztyn     - : -     KS Ewingi Zalewo


Kolejka 18

2015-05-16 09:00     UKS Naki Olsztyn     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-05-16 11:00     OKS Sokół Ostróda     - : -     UKS Rona 03 Ełk
2015-05-16 11:00     SKS Szczytno     - : -     OKS Stomil Olsztyn
2015-05-16 12:00     KS Ewingi Zalewo     - : -     KKS Warmia Olsztyn
2015-05-17 13:30     KS Start Działdowo     - : -     MKS Zatoka Braniewo


Kolejka 19

2015-05-24 11:00     UKS Rona 03 Ełk     - : -     MKS Mrągowia Mrągowo
OKS Stomil Olsztyn     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     KS Start Działdowo
2015-05-23 11:00     KS Ewingi Zalewo     - : -     UKS Naki Olsztyn
2015-05-23 11:00     MKS Zatoka Braniewo     - : -     OKS Sokół Ostróda
2015-05-24 11:00     KKS Warmia Olsztyn     - : -     SKS Szczytno


Kolejka 20

2015-05-31 11:00     MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     MKS Zatoka Braniewo
OKS Sokół Ostróda     3 : 0     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     KKS Warmia Olsztyn
2015-05-30 10:00     UKS Naki Olsztyn     - : -     UKS Rona 03 Ełk
2015-05-30 11:00     SKS Szczytno     - : -     KS Ewingi Zalewo
2015-05-31 14:00     KS Start Działdowo     - : -     OKS Stomil Olsztyn


Kolejka 21

ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     MKS Mrągowia Mrągowo
KS Ewingi Zalewo     3 : 0     MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
2015-06-06 11:00     SKS Szczytno     - : -     UKS Naki Olsztyn
2015-06-06 11:00     MKS Zatoka Braniewo     - : -     UKS Rona 03 Ełk
2015-06-07 11:00     KKS Warmia Olsztyn     - : -     KS Start Działdowo
2015-06-07 16:00     OKS Stomil Olsztyn     - : -     OKS Sokół Ostróda


Kolejka 22

2015-06-14 11:00     MKS Mrągowia Mrągowo     - : -     OKS Stomil Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk     3 : 0     ZKS Olimpia Elbląg - drużyna wycofana, walkower
MMKS Concordia Elbląg - drużyna wycofana, walkower     0 : 3     SKS Szczytno
2015-06-13 11:00     UKS Naki Olsztyn     - : -     MKS Zatoka Braniewo
2015-06-13 14:00     KS Start Działdowo     - : -     KS Ewingi Zalewo
2015-06-14 11:00     OKS Sokół Ostróda     - : -     KKS Warmia Olsztyn



comments powered by Disqus




1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
40

2
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
30

3
MKS Korsze
MKS Korsze
30

4
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
30

5
Unia Susz
Unia Susz
30

6
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
28

7
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
26

8
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
26

9
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
24

10
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
24

11
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
21

12
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
18

13
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
17

14
GSZS Rybno
GSZS Rybno
15

15
Omulew Wielbark
Omulew Wielbark
10

16
Warmiak Łukta
Warmiak Łukta
8