Grupy młodzieżowe >> Juniorzy >> Terminarz

TERMINARZ WOJEWÓDZKA I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - WIOSNA 2017



Kolejka 14 w dniach 25-03-2017/26-03-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - SKS Szczytno 2017-03-25 11:00


UKS Rona 03 Ełk - ZKS Olimpia Elbląg 2017-03-26 11:00
DKS Dobre Miasto - KS Finishparkiet NML 2017-03-26 11:00
UKS Naki II Olsztyn - BKS Tęcza Biskupiec 2017-03-25 19:00
AP Ostróda - MMKS Concordia Elbląg 2017-03-25 11:00
KKS Warmia Olsztyn - MLKS Motor Lubawa 2017-03-25 14:00
KS Mazur Pisz  MKS Ełk 2017-03-26 14:00

Kolejka 15 w dniach 01-04-2017/02-04-2017
MKS Ełk - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-04-01 11:00


KS Mazur Pisz - UKS Rona 03 Ełk (2017-04-01 11:00
SKS Szczytno - KKS Warmia Olsztyn 2017-04-01 13:00
MLKS Motor Lubawa - AP Ostróda 2017-04-01 12:00
MMKS Concordia Elbląg - UKS Naki II Olsztyn 2017-04-01 14:00
BKS Tęcza Biskupiec - DKS Dobre Miasto 2017-04-02 11:00
ZKS Olimpia Elbląg - KS Finishparkiet NML 2017-04-02 13:00

Kolejka 16 w dniach 08-04-2017/09-04-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - KS Mazur Pisz 2017-04-08 11:00


KS Finishparkiet NML - UKS Rona 03 Ełk 2017-04-08 11:00
ZKS Olimpia Elbląg - BKS Tęcza Biskupiec 2017-04-08 13:00
DKS Dobre Miasto - MMKS Concordia Elbląg 2017-04-09 11:00
UKS Naki II Olsztyn - MLKS Motor Lubawa 2017-04-08 12:00
AP Ostróda - SKS Szczytno 2017-04-08 11:00
KKS Warmia Olsztyn - MKS Ełk 2017-04-08 14:00

Kolejka 17 w dniach 13-04-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - UKS Rona 03 Ełk 2017-04-13 11:00


KS Mazur Pisz - KKS Warmia Olsztyn 2017-04-13 12:00
MKS Ełk - AP Ostróda 2017-04-13 11:00
SKS Szczytno - UKS Naki II Olsztyn 2017-04-15 12:00
MLKS Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto 2017-04-13 13:00
MMKS Concordia Elbląg - ZKS Olimpia Elbląg 2017-04-13 14:30
KS Finishparkiet NML - BKS Tęcza Biskupiec 2017-04-13 17:00

Kolejka 18 w dniach 22-04-2017/23-04-2017
KKS Warmia Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-04-22 14:00


UKS Rona 03 Ełk - BKS Tęcza Biskupiec 2017-04-22 13:00
KS Finishparkiet NML - MMKS Concordia Elbląg 2017-04-22 14:30
ZKS Olimpia Elbląg - MLKS Motor Lubawa 2017-04-23 14:00
DKS Dobre Miasto - SKS Szczytno 2017-04-23 11:00
UKS Naki II Olsztyn - MKS Ełk 2017-04-22 14:30
AP Ostróda - KS Mazur Pisz 2017-04-22 11:00

Kolejka 19 w dniach 29-04-2017/30-04-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - AP Ostróda 2017-04-29 11:00


KKS Warmia Olsztyn - UKS Rona 03 Ełk 2017-04-30 14:00
KS Mazur Pisz - UKS Naki II Olsztyn 2017-04-29 11:00
MKS Ełk - DKS Dobre Miasto 2017-04-29 11:00
SKS Szczytno - ZKS Olimpia Elbląg 2017-04-29 13:00
MLKS Motor Lubawa - KS Finishparkiet NML 2017-04-30 13:30
MMKS Concordia Elbląg - BKS Tęcza Biskupiec 2017-04-29 11:00

Kolejka 20 w dniach 06-05-2017/07-05-2017
UKS Naki II Olsztyn - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-05-06 17:00


UKS Rona 03 Ełk - MMKS Concordia Elbląg 2017-05-06 13:00
BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Motor Lubawa 2017-05-07 11:00
KS Finishparkiet NML - SKS Szczytno 2017-05-06 11:00
ZKS Olimpia Elbląg - MKS Ełk 2017-05-06 11:00
DKS Dobre Miasto - KS Mazur Pisz 2017-05-07 11:00
AP Ostróda - KKS Warmia Olsztyn 2017-05-06 11:00

Kolejka 21 w dniach 13-05-2017/14-05-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto 2017-05-13 11:00


AP Ostróda - UKS Rona 03 Ełk 2017-05-13 11:00
KKS Warmia Olsztyn - UKS Naki II Olsztyn 2017-05-14 14:00
KS Mazur Pisz - ZKS Olimpia Elbląg 2017-05-13 12:00
MKS Ełk  - KS Finishparkiet NML 2017-05-13 11:00
SKS Szczytno - BKS Tęcza Biskupiec 2017-05-13 13:00
MLKS Motor Lubawa - MMKS Concordia Elbląg 2017-05-14 13:00

Kolejka 22 w dniach 20-05-2017/21-05-2017
ZKS Olimpia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-05-21 12:00


UKS Rona 03 Ełk - MLKS Motor Lubawa 2017-05-21 13:00
MMKS Concordia Elbląg - SKS Szczytno 2017-05-20 11:00
BKS Tęcza Biskupiec - MKS Ełk 2017-05-20 11:00
KS Finishparkiet NML - KS Mazur Pisz 2017-05-20 11:00
KKS Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto 2017-05-20 14:00
UKS Naki II Olsztyn - AP Ostróda 2017-05-20 14:00

Kolejka 23 w dniach 27-05-2017/28-05-2017
MKS Mrągowia Mrągowo - KS Finishparkiet NML 2017-05-27 11:00


UKS Naki II Olsztyn - UKS Rona 03 Ełk 2017-05-27 14:00
AP Ostróda - DKS Dobre Miasto 2017-05-27 11:00
ZKS Olimpia Elbląg - KKS Warmia Olsztyn 2017-05-28 16:00
BKS Tęcza Biskupiec - KS Mazur Pisz 2017-05-28 11:00
MKS Ełk - MMKS Concordia Elbląg 2017-05-27 11:00
SKS Szczytno - MLKS Motor Lubawa 2017-05-27 13:00

Kolejka 24 w dniach 03-06-2017/04-06-2017
BKS Tęcza Biskupiec - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-06-04 11:00


UKS Rona 03 Ełk - SKS Szczytno 2017-06-03 13:00
MLKS Motor Lubawa - MKS Ełk 2017-06-04 13:00
KS Mazur Pisz - MMKS Concordia Elbląg 2017-06-03 12:00
KS Finishparkiet NML - KKS Warmia Olsztyn 2017-06-03 11:00
ZKS Olimpia Elbląg - AP Ostróda 2017-06-04 16:00
UKS Naki II Olsztyn - DKS Dobre Miasto 2017-03-20 20:15

Kolejka 25 w dniach 10-06-2017/11-06-2017
MMKS Concordia Elbląg - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-06-10 11:00


UKS Rona 03 Ełk - DKS Dobre Miasto 2017-06-11 11:00
UKS Naki II Olsztyn - ZKS Olimpia Elbląg 2017-06-10 14:00
KS Finishparkiet NML - AP Ostróda 2017-06-11 13:00
KKS Warmia Olsztyn - BKS Tęcza Biskupiec 2017-06-10 11:00
KS Mazur Pisz - MLKS Motor Lubawa 2017-06-11 12:00
MKS Ełk - SKS Szczytno 2017-06-10 11:00

Kolejka 26 w dniach 17-06-2017/18-06-2017
MLKS Motor Lubawa  - MKS Mrągowia Mrągowo 2017-06-17 14:00


UKS Rona 03 Ełk - MKS Ełk 2017-06-17 11:00
SKS Szczytno - KS Mazur Pisz (RW) 2017-06-17 12:00
MMKS Concordia Elbląg - KKS Warmia Olsztyn 2017-06-17 11:00
BKS Tęcza Biskupiec - AP Ostróda 2017-06-18 11:00
KS Finishparkiet NML - UKS Naki II Olsztyn 2017-06-17 11:00
DKS Dobre Miasto - ZKS Olimpia Elbląg 2017-06-18 11:00



comments powered by Disqus




1
GKS Wikielec
GKS Wikielec
40

2
Unia Susz
Unia Susz
33

3
Rominta Gołdap
Rominta Gołdap
30

4
MKS Korsze
MKS Korsze
30

5
Znicz Biała Piska
Znicz Biała Piska
30

6
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo
28

7
Granica Ketrzyn
Granica Ketrzyn
26

8
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta
26

9
Mrągowia Mrągowo
Mrągowia Mrągowo
24

10
Stomil II Olsztyn
Stomil II Olsztyn
24

11
Mamry Giżycko
Mamry Giżycko
21

12
Tęcza Biskupiec
Tęcza Biskupiec
20

13
Orlęta Reszel
Orlęta Reszel
18

14
GSZS Rybno
GSZS Rybno
15

15
Omulew Wielbark
Omulew Wielbark
10

16
Warmiak Łukta
Warmiak Łukta
8